Дві дороги у Винниках покращать за 5 млн грн

Виконавчий комітет Винниківської міської ради замовив роботи з реконструкції двох міських вулиць у ТДВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65» загальною вартістю 5,14 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Підрядник зобов’язався відремонтувати вулиці Сухомлинського та Ціолковського до кінця поточного 2015 року.

Згідно з документацією конкурсних торгів, реконструкція вул. Сухомлинського включає облаштування основного проїзду, проведення земляних робіт, перевлаштування існуючого тротуару, встановлення дорожніх знаків. Крім того, виконавець улаштує подвір’я бібліотеки, бойлерної та шкільний плац, установить поребрики тощо. Це буде коштувати 3,07 млн грн.

Щодо капітального ремонту дороги по вул. Ціолковського, то роботи передбачають підготовчий етап, улаштування проїзної частини, тротуарів та дорожніх знаків. Вартість робіт – 2,07 млн грн.

Ремонт двох вулиць у м. Винники (Сухомлинського – зліва та Ціолковського – справа) коштуватимуть бюджету міста 5,14 млн грн

Ремонт двох вулиць у м. Винники (Сухомлинського – зліва та Ціолковського – справа) коштуватимуть бюджету міста 5,14 млн грн

Єдиним конкурентом ТВД «ШРБУ №65» було ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Личаківського р-ну», однак його цінова пропозиція по двох тендерах виявилась дорожчою.

Кінцевими власниками ТВД «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65» є лучанин Олег Булига та львів’яни Ігор Магера і Юрій Сворень.

Юрій Сворень також є співвласником ТОВ «СДТ», де його партнером є Роман Аверкін, який на останніх місцевих виборах балотувався до Винниківської міської ради від ВО «Свобода», проте програв.

Нагадаємо, у серпні цього року ТДВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65» отримало замовлення на ремонт вулиці в Дрогобичі за 21 млн грн, а у травні 2014-го підприємство зобов’язалось провести поточні ремонти доріг Броди-Червоноград за 6 млн грн та Львів-Тернопіль за 21 млн грн.

Підтримати нас

Коментарі