- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Сусіди-сихівчани розіграли тендер на 12 млн грн у одному з наймолодших міст України

Опублікував editor 26.10.2015 @ 08:15 в НОВИНИ | No Comments

Міська рада Нового Калиніва (Самбірський район) замовила роботи з завершення будівництва міського дитячого садочку на 115 місць у ТОВ «Галбудспецпроект» за 12,1 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Згідно з документацію конкурсних торгів, за цю суму буде здійснено завершальний етап будівництва дитсадочка, який передбачає роботи з улаштування систем опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції, очистки води тощо. А також монтажні роботи та роботи з облаштування довколишньої території садочку. Роботи планують завершити до кінця 2916 року.

Будівництво садочку в місті Новий Калинів, яке отримало статус міста лише у 2005 році і є одним з наймолодших міст України, розпочали ще у 2010 році – звели саму будівлю садочку, накрили її дахом та вставили вікна. Про це розповіли «Н.Г. Львів» у комітеті конкурсних торгів новокалинівської міськради. Ці роботи за 6,7 млн грн виконало ТОВ «Фабула», яке тоді стало переможцем торгів.

Цього разу ТОВ «Фабула» також брало участь у торгах, однак оцінило завершальний етап проекту на 2,7% дорожче фірми-переможця. Власне участь у торгах взяли лише два підприємства : «Галспецбудпроект» та «Фабула».

Цікаво, що колишній засновник «Фабули», до січня 2012 року, Роман Децик, мешкає на проспекті Червоної калини, 53/94. Саме за цією адресою зареєстровано фірму-переможця торгів ТОВ «Галбудспецпроект», яке належить Володимиру Більо. На проспекті Червоної калини, 53/94, також зареєстровано також ТОВ «Фабула Інвест Груп», яке належить Ользі та Марії Децик.

fab [1]

А адреса фірми «Фабула», вул. Замарстинівська, 85А, співпадає з адресою підприємства «Навколосвіт», керівником якого був Володимир Більо, а зараз він виконує обов’язки ліквідатора цього підприємства.

fab4 [2]

За даними ВДЗ, для «Галбудспецпроекту» даний підряд є першим великим замовленням. Фірма була створена лише у 2013 році і її статуний фонд складає 100 грн.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2015/10/26/susidy-syhivchany-rozihraly-tender-na-12-mln-hrn-u-odnomu-z-najmolodshyh-mist-ukrajiny/

URLs in this post:

[1] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2015/10/fab.jpg

[2] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2015/10/fab4.jpg

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.