Нардепи Дубневичі позмагались зі своїм менеджером за 17 бюджетних мільйонів

Давидівська сільрада Пустомитівського району замовила будівництво народного дому на 500 місць з сільською радою в селі Давидів за 17,2 млн грн у ТОВ “Енергія-Монтажсервіс”. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Єдиним конкурентом “Енергія-Монтажсервісу” на торгах було ТОВ “ТІР” з пропозицією на 9% дорожчою.

Власником “ТІР” є Юрій Пастернак, який раніше був директором “Корпорації КРТ”, а нині лишається керівником “ФК “Енергія-Інвест” братів Ярослава і Богдана Дубневичів.

Співвласниками переможця тендеру ТОВ “Енергія-Монтажсервіс” також є Дубневичі. Згідно з ЄДР, кінцевими бенефіціарними власниками є Назарій Лемик, Ярослав і Богдан Дубневичі.

Нагадаємо, що у 2012 році Давидівська сільрада вже укладала угоду з ТОВ “Новояворівськенергопостач”, яке контролюється Дубневичами, на будівництво “Народного дому с.Давидів на 500 місць з сільською радою”. Вартість угоди складала 13,52 млн грн.

Згідно з інформацією на сайті Путомитівської районної ради, у 2013 році будівельні роботи на даному об‘єкті було призупинено у зв’язку із блокуванням Держказначейством проходження коштів. Освоєно лише 800 тис. грн.

Підтримати нас

Коментарі