Кандидат від Порошенка, який створив фірму 5 місяців тому, отримав замовлення на 2,6 млн грн

ДП “Львіввугілля” за результатами неконкурентної переговорної процедури закупівлі замовило запчастини до стрічкових конвеєрів на 5,7 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Придбали барабани, роликоопори, ланцюги, півмуфти, стільці, редуктори, датчики та інше. Підставою застосування переговорної процедури є відміна двох попередніх відкритих торгів через через відсутність достатньої кількості учасників.

В обгрунтуванні застосування переговорної процедури також повідомляється, що з трьох запрошених учасників на переговори прийшло двоє ТОВ “Енерго-Вік” і ТОВ “Енергопромхолдинг”, які й поділили замовлення. Назва третьої запрошеної фірми не вказана.

Червоноградське ТОВ “Енерго-Вік” Володимира Лотоцького постачатиме запчастин на понад 3,1 млн грн, а жовківське ТОВ “Енергопромхолдинг” – на понад 2,6 млн грн. До слова, очікувана вартість закупівлі в попередніх оголошеннях не перевищувала 2,5 млн грн.

ТОВ “Енергопромхолдинг” створили 22 травня 2015 року. Власником є 32-річний Михайло Паберівський, перший кандидат у списку Блоку Петра Порошенка “Солідарність” до Жовківської міськради.

Згідно з Вісником держзакупівель, для “Енергопромхолдингу” та “Енерго-Віку” – це перші замовлення. Раніше в тендерах не перемагали.

Підтримати нас

Коментарі