- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Львівській школі побудують спорткомплекс та майданчик для пляжних видів спорту за 14 млн грн

Опублікував editor 11.08.2015 @ 08:37 в КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА,НОВИНИ | No Comments

Львівська середня загальноосвітня школа №95, що розташована на Сихові на вулиці Кавалерідзе,15, замовила будівництво корпусу ігрових видів спорту та спеціалізованого ігрового майданчика для занять спортивними іграми на пісочному покритті за 14,29 млн грн у ТОВ «Компанія Техно-Дизайн». Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Ідея будівництва існує вже понад два роки.  Вперше її озвучили [1] депутати Львівської міської ради у січні 2013 року, проте тоді йшлося лише про будівництво майданчик для пляжних видів спорту. Як з’ясувалось, в школі №95 ще раніше частково провели підземні дренажні роботи, тому майданчик для пляжного волейболу вирішили будувати саме тут.

У 2013 році почали розробку проектно-кошторисної документації за 200 тис. грн. А вартість самого проекту мала б становити близько 2 млн грн. Проектом займалось ЛКП «Агенція з підготовки до Євро-2012».

Засновниками «Компанії Техно-Дизайн» є львів’яни Галина Суховолець та Володимир Кучковський. Директором фірми є Ігор Самалюк, який раніше обіймав посаду голови комітету з конкурсних торгів департаменту ЛМР «Адміністрація міського голови».

З часу заснування ВДЗ, з 2008 року, компанія виграла лише три держаних тендери на загальну суму 16,62 млн грн, з яких 14,29 власне дана закупівля.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2015/08/11/lvivskij-shkoli-pobuduyut-sportkompleks-ta-majdanchyk-dlya-plyazhnyh-vydiv-sportu-za-14-mln-hrn/

URLs in this post:

[1] озвучили: http://zaxid.net/news/showNews.do?u_lvovi_hochut_zbuduvati_maydanchik_plyazhnih_vidiv_sportu&objectId=1275396

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.