Фірма, створена за два тижні до тендеру, розіграла чверть мільйона від військових медиків

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону Міноборони замовив витратні матеріали та інструменти для стоматології у ТОВ “Авеллі” на 258,7 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

На відкриті торги свої пропозиції подало ще три учасника, двоє з яких було відхилено. ТОВ ВКП “Нормаком” не подало ціну на позицію №24 “Припiй 40гр”, копію відомостей з ЄДРПОУ, а також подало довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення не на ту особу. Підприємець Леся Прусак також не надала ціну на позицію №24.

Відтак, єдиним конкурентом “Авеллі” був підприємець Володимир Добрянський, який пропонував матеріали й інструменти за 260,5 тис. грн.

Добрянський був директором ТОВ “Українська медична корпорація”, яке тоді й нині належить Зоряні Качмар. Нині директором “Української медичної корпорації” є Ярослав Качмар – власник ТОВ “Авеллі”.

ТОВ “Авеллі” зареєстровано 27 травня цього року. Військово-медичний клінічний центр оголосив дані відкриті торги 11 червня.

Вже вже другий тендер, де “Авеллі” отримує перемогу, позмагавшись з Володимиром Добрянським.

Підтримати нас

Коментарі