- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

АМКУ оштрафував львівських комунальників за розіграш тендеру виконкому

Опублікував editor 25.06.2015 @ 08:30 в НОВИНИ | No Comments

Адміністративна колегія Львівського обласного територіального відділення АМКУ оштрафувала два львівські комунальні підприємства «Ратуша-Сервіс» та «Старий Львів» на 30 тис. грн та 20 тис. грн відповідно за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, шляхом спотворення результатів торгів.

Мова йде про відкриті торги виконавчого комітету Львівської міської ради у 2014 році на закупівлю послуг з прибирання будівель, де переможцем стало ЛКП «Ратуша-Сервіс» (сума договору 988,3 тис. грн).

Працівники АМКУ встановили «однаковість (тотожність) пропозицій конкурсних торгів цих ЛКП та нехарактерну для таких випадків схожість у зовнішньому оформленні, структурі, текстовому змісті, одночасне отримання необхідних довідок та інше», – повідомили у львівському тервідділенні АМКУ «Н.Г. Львів».

Як відомо, комітети з конкурсних торгів зобов‘язані відхиляти таких учасників ще протягом трьох наступних років з дати винесення рішення АМКУ про спотворення результатів торгів.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2015/06/25/amku-oshtrafuvav-na-50-tysyach-lvivskyh-komunalnykiv-za-rozihrash-tenderu-vykonkomu/

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.