- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

«Львівобленерго» застрахувало своїх працівників на 164 млн грн в улюбленій компанії

Опублікував editor 18.06.2015 @ 08:30 в НОВИНИ | No Comments

ПАТ «Львівобленерго» уклало угоду на послуги щодо страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я своїх працівників з ПАТ «Страхова компанія «Каштан». Сума угоди – 1,74 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

За ці кошти підприємство застрахувало 921 особу на загальну страхову суму 164,27 млн грн. З застрахованих осіб, 111 – це працівники відомчої та сільської пожежної охорони, члени  добровільної  пожежної дружини, для яких страховий випадок настає у випадку загибелі, поранення чи захворювання отриманих під час виконання своїх професійних обов’язків.

Ще 810 працівників підприємства застраховані від нещасних випадків на транспорті. Для них страховий випадок настає у випадку загибелі, отримання травм та тимчасом втрати працездатності  внаслідок нещасного випадку на транспорті.

Всі договори діють почнуть діяти з вересня 2015 року.

За даними ресурсу SMIDA, станом на 4 квартал 2014 року власниками ПАТ «Львівобленерго» є п‘ять кіпрських компаній, які контролюються структурами Ігорем та Григорієм Суркісами та Ігорем Коломойським.

Основними власниками страхової компанії «Каштан» є Ростислав Захаркiв та Ніна Мотрук. До правління компанії входить Дмитро Мотрук, який раніше був заступником голови правління банку «Біг енергія», що належав Костянтину Григоришину.

«Львівобленерго» останні чотири роки користується [1] послугами даної страхової. Так, у 2014 році підприємство застрахувало своє майно від пожежі за 30,12 млн грн. У 2013 році – за 6 млн грн страхувало лінії електропередач, а у 2012 – обладнання, автомобілі та працівників за 20,7 млн грн.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2015/06/18/lvivoblenerho-zastrahuvalo-svojih-pratsivnykiv-na-164-mln-hrn-v-ulyublenyj-kompaniji-kashtan/

URLs in this post:

[1] користується: http://lviv.nashigroshi.org/2014/02/06/lvivoblenerho-zastrahujetsya-vid-pozhezhi-ta-padinnya-litakiv-za-30-miljoniv/

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.