Депутати збільшили площу ринку бізнес-партнерові Кривецького за рахунок тротуарів

Депутати Львівської міськради на засіданні сесії 23 квітня проголосували за внесення змін до ухвали ЛМР від 18 грудня 2014 року N4246, згідно з якою ТОВ «Стрийський ринок» отримало дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1567 га на вулиці І.Франка, 81.

Згідно з прийнятими змінами, «Стрийському ринку» дозволили  виготовити документацію на більшу площу – 0,2037 га. Окрім того, депутати одразу ж затвердили проект землеустрою та надали дану ділянку площею 0,2037 га в оренду товариству до жовтня 2015 року для обслуговування однойменного ринку.

Нагадаємо, ТОВ «Стрийський ринок» належить  Борису Кухару, Олександру Веремеєнку та Роману Лободі. Олександр Веремеєнко відомий тим, що є бізнес-партнером одіозного екс-нардепа від ВО «Свобода» Ігоря Кривецького. Разом з Кривецьким він є співвласником ТОВ «Фієста-Фантастика», що управляє нічним клубом «Фешн Клаб».

Як повідомляє ZAXID.NET, площу ділянки для обслуговування Стрийського базару збільшили на майже 0,05 га за рахунок прилеглих тротуарів. Як зазначено в зауваженнях до ухвали юридичного управління ЛМР, в матеріалах проекту землеустрою щодо відведення ділянки відсутні документи про правовий статус ділянки. Також власники ТОВ «Стрийський ринок» не надали правовстановлюючих документів на споруди, які знаходяться на території базару.

Підтримати нас

Коментарі