- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

30 млн грн від «Львівобленерго» отримав партнер екс-очільника Закарпатського обленерго

Опублікував editor 21.04.2015 @ 08:37 в НОВИНИ | No Comments

ПАТ «Львівобленерго» 14 квітня за результатами тендерів уклало угоди з Львівським управлінням ПАТ «Електро» на роботи з технічного переоснащення ліній і підстанції загальною вартістю 30 млн грн. Про це з посиланням на Вісник державних закупівель повідомляють [1] «Наші гроші».

З цієї суми 20,05 млн грн. піде на роботи з технічного переоснащення лінії «Південна-Щирець тягова» протяжністю майже 21 кілометр. Решта 9,95 млн грн. витратять  на переоснащення трансформаторної підстанції «Дашава» Стрийського РЕМ.

Власниками трьох найбільших часток фірми «Електро» за даними SMIDA є:

12% – ТОВ «Електро-Закарпаття», власники Михайло Костак, відомий як директор Закарпатського управління компанії, і Дмитро Славич. Останній також раніше був співзасновником ТОВ «Електро-будсервіс», разом з Сергієм Ковачем, депутатом Закарпатської облради від Партії регіонів, сином колишнього народного депутата Василя Ковача (2012-2014р.р., обирався від Партії регіонів, 20 лютого 2014 р. з партії вийшов). До обрання в парламент Ковач-старший 13 років поспіль очолював «Закарпаттяобленерго».

16% – ТОВ «Чечва», власники генеральний директор «Електро» Ярослав Тринцолин та Олексій Михайлович;

15% – ТОВ «Електромодерн», власники – Володимир Дмитраш (голова Тернопільського управління «Електро»), Петро Дмитраш, Олексій Овод, а також Олександр Прокопів, усі з Тернополя.

Компанія «Електро» разом зі своїми регіональними філіями регулярно виграє тендери західних обленерго. Так, за останні 4 роки разом із Львівським управлінням вони отримали замовлень на 534,35 млн грн.

Єдиним конкурентом львівської філії «Електро» на обох торгах було ДП «Житомирська механізована колона» ПАТ «Київсільелектро». Директором і власником найбільшого окремого пакету акцій материнської фірми у розмірі 18% є Василь Іванчук. За останні шість років фірма, разом зі своїми дочірніми підприємствами, виграла тендерів на 549,85 млн грн.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2015/04/21/30-mln-hrn-vid-lvivoblenerho-otrymav-partner-eks-ochilnyka-zakarpatskoho-oblenerho/

URLs in this post:

[1] повідомляють: http://nashigroshi.org/2015/04/20/lvivoblenerho-vidpysalo-30-miljoniv-simejnomu-partneru-eks-ochilnyka-zakarpatskoho-oblenerho/

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.