- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Кіпріоти з патентом знову отримають від львівської ДАІ чверть мільйона

Опублікував editor 16.04.2015 @ 09:00 в НОВИНИ | No Comments

Управління Державтоінспекції ГУ МВС України у Львівській області за результатом переговорної процедури закупівлі замовило послуги з технічного обслуговування трьох комплексів “Відеоконтроль-Рубіж” у ТОВ “Оллі Транс” за 230,4 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Ця компанія у 2011-2012 роках продала управлінню даних комплексів відеофіксації транспортних засобів з розпізнанням номерних знаків та перевіркою за розшуковими реєстрами на понад 1,1 млн грн. З 2012 року за переговорною процедурою ДАІ замовляє у “Оллі Транс” техобслуговування. З цьогорічним замовленням загальна сума договорів становитиме майже 800 тис. грн.

В обгрунтуванні неконкуретної закупівлі вказано, що “Оллі Транс” має виключні авторські права на даний комплекс, його програмне забезпечення, на проведення технічного обслуговування інтегрованого обладнання та спеціалізованої керуючої комп’ютерної програми, “що підтверджується відповідними свідоцтвами, патентами, сертифікатами”.

Власниками ТОВ “Оллі Транс” є дві кіпрські компанії — “Галаксус ентерпрайзіз лімітед” та “Чаростель коммершіал Лтд”.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2015/04/16/kiprioty-z-patentom-znovu-otrymayut-vid-lvivskoji-dai-chvert-miljona/

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.