- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

У вулиці Шевченківського району закатають майже 6 млн грн

Опублікував editor 02.04.2015 @ 08:30 в НОВИНИ | No Comments

Шевченківська райадміністрація Львівської міськради за результатами відкритих торгів замовила поточний ремонт вулично-дорожньої мережі. Загальна вартість договорів становить 5,8 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.Шевченківська райадміністрація Львівської міськради за результатами відкритих торгів замовила поточний ремонт вулично-дорожньої мережі. Загальна вартість договорів становить 5,8 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Послуги з ремонту надаватимуться на вулично-дорожній мережі Шевченківського району по мірі виникнення дефектів на дорожньому покритті протягом 2015 року.

Найбільше замовлення отримало ЛКП “ШРП Шевченківського району” – майже 2,5 млн грн. Ще 300 тис. грн дістанеться ЛКП “ШРП Залізничного району”.

Договори загалом на 3 млн грн підписали з ПП “Геогалбуд” і ТОВ “Компанія К-Інвест” (по 1,5 млн грн). “Геогалбуд” зареєстрували лише влітку минулого року. Власником є Михайло Нестеренко. “Компанія К-Інвест”, яка була зареєстрована у вересрні 2012 року, належить Павлу Коцюрубі.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2015/04/02/u-vulytsi-shevchenkivskoho-rajonu-zakatayut-majzhe-6-mln-hrn/

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.