- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Власники торгового центру «Іскра» та керівник їдальні розіграли мільйонний підряд на харчування школярів

Опублікував editor 11.02.2015 @ 08:30 в НОВИНИ | No Comments

Чотири школи Сихівського району уклали угоди на харчування соціально-захищених учнів молодшої школи (1-4 класів, з числа дітей учасників АТО, з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування) з дочірнім підприємством «Замок -плюс» товариства «Замок» на загальну суму 994,8 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Угоди з підприємством до кінця 2015 року уклали СЗШ №72, 89, 96 та відділ освіти Сихівського району для авторської школи «Тривіта» за процедурою запиту цінових пропозицій.

Єдиним конкурентом ДП «Замок-плюс» у всіх чотирьох випадках виступила приватний підприємець Олянюк Людмила Миронівна, яка одночасно працює завідуючою виробництвом у їдальні школи №92 (Шевченківський район міста).

школа 2 [1]

Засновником ДП «Замок-плюс» є ТОВ «Замок», яке управляє [2] Торговим центром «Іскра» (Сихів). Власниками цього підприємства в рівних долях (по 25%) є Зіновій Урсул, Василь Курляк, Раїса Довгенко та родина Віктор та Оксана Первачуки. Зіновій Урсул колись був головою Галицької районної адміністрації, а також був обвинуваченим [3] у так званій «справі дітей», яку розслідував теперішній прокурор Львівської області Роман Федик.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2015/02/11/vlasnyky-torhovoho-tsentru-iskra-ta-kerivnyk-jidalni-rozihraly-miljonnyj-pidryad-na-harchuvannya-shkolyariv-3/

URLs in this post:

[1] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2015/02/школа-2.jpg

[2] управляє: http://lviv.nashigroshi.org/2015/01/19/vlasnyky-lvivskyh-bazariv/

[3] обвинуваченим: http://postup.brama.com/usual.php?what=74324

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.