Послуги мобільних операторів для львівської ДСО подорожчали на 300 тисяч

Управління Державної служби охорони при ГУ МВС України у Львівській області оголосило про застосування переговорної процедури закупівлі послуг мобільного зв’язку й приватних мереж для систем безпроводового зв’язку. Угоди планують підписати з трьома мобільними операторами на загальну суму 1,3 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Зокрема, найдорожчу угоду підпишуть з ПАТ “МТС Україна” – на 800 тис. грн. Ще 200 тис. грн дістанеться ПАТ “Київстар”, 300 тис. грн — ТОВ “ТриМоб”.

Усупереч вимогам законодавства у Віснику у день опублікування оголошення відсутнє обгрунтування застосування переговорної процедури закупівлі.

У 2014 році Управління ДСО пояснювало застосування процедури закупівлі в одного учасника аналогічних послуг на 1 млн грн потребою здійснити додаткову закупівлю у того самого постачальника “з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами або послугами”.

Зокрема, мова йшла про охоронну сигналізацію на об’єктах замовників, яка підключена до системи тривожних сповіщень за допомогою телекомунікаційної мережі певного операторів. Відтак, заміна оператора вимагатиме перепрограмування та перекросування кожного охоронного приладу.

2014 рік (у тис. грн) 2015 рік (у тис. грн)
МТС 560 800
Київстар 150 200
ТриМоб

290

300

Підтримати нас

Коментарі