Непроста теплопостачальна компанія отримає з бюджету ще майже два мільйони

Відділ освіти Городоцької районної державної адміністрації та Мостиська комунальна центральна районна лікарня за результатами переговорної процедури закупівлі замовили постачання пари та гарячої води у ТОВ “Львівські теплові мережі” за 1,78 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Освітяни замовили послуг на 523 тис. грн (по 986,84 грн/Гкал) для Городоцької ЗОШ №4 І-ІІІ ст. Та Грімненської ЗОШ І-ІІІ ст.

А мостиська лікарня на 1 млн 257,4 тис. грн (по 1010,75 грн/Гкал). Послугу надаватимуть у будівлях на вулицях Хмельницького, 7, Мудрого, 111, Перемишльська, 9 у Мостиськах, а також Сагайдачного, 9 у Судовій Вишні.

В обидвох випадках закупівлю обгрунтували відсутністю альтернативи. Наприклад, у Городку написали, що котельні, які забезпечують теплом навчальні корпуси даних шкіл належать ТОВ “ТК Енергозбереження”, яке передало їх в оренду ТОВ “Львівські теплові мережі”.

Нагадаємо, ТОВ “Львівські теплові мережі” належать Олександру та Тетяні Бубликам, батькам Дмитра Бублика, екс-керівника дочірнього підприємства “Газ-тепло” НАК “Нафтогаз України”. Дмитро Бублик став відомим у 2006 році завдяки скандалу навколо мерседесу нашоукраїнця Олексія Івченка, тодішнього голови правління НАК “Нафтогаз Україна”. За інформацією “УП”, Дмитро Бублик є другом і компаньйоном Юрія Панюки, племінника Івченка.

У 2014 році “Львівські теплові мережі” отримали замовлень на майже 16,5 млн грн.

Підтримати нас

Коментарі