- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

На аукціон з продажу нафтогазових родовищ подавалися фірми, пов’язані зі «Свободою»

Опублікував editor 18.12.2014 @ 11:10 в ГРОШІ ВІД КОЛЕГ | No Comments

На родовища вуглеводнів у Західній Україні претендували люди, пов’язані з криміналом. Про це йдеться у сюжеті Дмитра Гнапа зі «Слідство.Інфо» [1], пишуть «Наші гроші [2]».

4 грудня мав відбутися аукціон з продажу 10 нафтогазових родовищ в Західній Україні. Він був скасований. Як пояснили у Мінекології, це сталося через повідомлення представників ЗМІ та громадськості про допуск на аукціони з продажу дозволів на користування надрами непрозорих компаній.

За даними «Слідство.Інфо», деякі учасники аукціону були прямо пов’язані з керівництвом Держгеонадр.

Так, на організований Держгеонадрами аукціон подалися фірми, пов’язані з львівським бізнесменом Василем Сваричевським – «Карпатська індустріальна група 1926», «Надра Сервіс Груп» та «Газ Ойл Інвестментс».

Сваричевський раніше був начальником заступника голови Держгеонадр Максима Карпіна як мінімум у двох фірмах: у «Карпатській індустріальній групі» Карпін був юристом, а на Львівському іподромі – директором.

Крім того, Карпін раніше працював юристом на Дрогобицькому нафтопереробному заводі, який входив до кола бізнес-інтересів львівського підприємця Миколи Лозинського, більш відомого як кримінальний авторитет «Коля Рокеро».

Сваричевський був бізнес-партнером «Колі Рокеро» – вони разом заснували гірничо-металургійну компанію «Львів». Миколу Лозинського 7 років тому розстріляли в його автомобілі в центрі Львова.

За даними головного редактора львівської газети «Ратуша» Миколи Савельєва, сам Сваричевський у кримінальному світі має прізвисько «Пушок». У бригаді «Колі Рокеро» він курував кілька напрямків і вже в ті часи він став засновником львівського іподрому.

Крім того, за даними ЗМІ [3], до угрупування «Рокеро» разом зі Сваричевським начебто входив і кримінальний авторитет «Пупс». Саме так медіа називали одного з лідерів та спонсорів партії «Свобода» Ігоря Кривецького. І представник «Свободи» Андрій Мохник до початку грудня очолював міністерство екології, яке і відає розподіленням українських родовищ через Держгеонадра.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/12/18/na-auktsion-z-prodazhu-naftohazovyh-rodovysch-podavalysya-firmy-povyazani-zi-svobodoyu/

URLs in this post:

[1] «Слідство.Інфо»: http://www.hromadske.tv/politics/zakhidni-tsinnosti/

[2] Наші гроші: http://nashigroshi.org/2014/12/16/na-auktsion-z-prodazhu-naftohazovyh-rodovysch-podavalysya-firmy-povyazani-z-kryminalom-i-svobodoyu/

[3] ЗМІ: http://www.wz.lviv.ua/ukraine/121486

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.