- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Сільський голова у Пустомитівському районі незаконно віддав майже 2 га землі у приватну власність

12.12.2014 @ 08:30 в НОВИНИ

Пустомитівський районний суд визнав винним Жирівського сільського голову у службовій недбалості, яка призвела до незаконної передачі у приватну власність 1,97 га.

Згідно з вироком [1], сільський голова у 2007 році підписав та завірив гербовою печаткою протокол і рішення сесії про передачу земельної ділянки площею 1,97 га в с. Милятичі у приватну власність громадянці для ведення особистого селянського господарства. Однак таке рішення фактично на сесії не розглядалось та не приймалось.

Потім голова підписав та завірив відтиском печатки сільської ради Державний акт на право власності на цю землю. Таким чином землю ринковою вартістю понад 507 тис. грн незаконно передали у приватну власність.

Сільський голова свою вину визнав і пояснив, що порушив закон не умисно, а просто не додивився.

Суд визнав Жирівського сільського голову (працював з березня 2006 року по жовтнень 2010-го) винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 ККУ і призначив йому покарання у виді трьох років позбавлення волі, однак звільнив від покарання на підставі ЗУ «Про амністію».


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/12/12/silskyj-holova-u-pustomytivskomu-rajoni-nezakonno-viddav-majzhe-2-ha-zemli-u-pryvatnu-vlasnist/

URLs in this post:

[1] вироком: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/41662553

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.