- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Вищий суд зобов’язав нардепа Ігоря Кривецького відповісти за партнера сумою в 22 млн грн

25.11.2014 @ 08:45 в НОВИНИ

Вищий господарський суд залишив в силі рішення судів попередніх інстанцій і зобов’язав підприємство Ігоря Кривецького заплатити борг його партнера.

Як повідомляли «Н.Г.Львів», у липні минулого року Господарський суд Львівської області вирішив [1] стягнути солідарно з ТОВ ВКФ «Обабіч» та ТОВ «Узлісся» на користь ПАТ «Комерційний банк «Хрещатик» понад 22 млн грн заборгованості за кредитом. Кредит ще у 2007 році взяла фірма «Обабіч», яка мала повернути його 10 грудня 2010 року, проте так і не погасила заборгованість. Згідно з матеріалами судового рішення, поручителем при отриманні кредиту виступило ТОВ «Узлісся», яке, згідно з договором поруки, зобов’язалося нести перед банком солідарну відповідальність за непогашення кредиту фірмою «Обабіч» в повному обсязі.

У червні 2013 року «Узлісся» звернулося із заявою до суду, щоб визнати договір поруки недійсним. Утім суд не ухвалив такого рішення.

Згідно з постановою [2] Вищого господарського суду, суди попередніх інстанцій правомірно вирішили, що ТОВ «Узлісся» має обов’язок щодо погашення заборгованості фірми, за яку поручилось.

Власником ТОВ «Узлісся» є Ігор Кривецький, народний депутат від ВО «Свобода». На момент поручительства [3] серед власників також був Павло Власюк, Олександр Веремеєнко та Наталія Кедик. Фірма «Обабіч» у січні 2007 року належала саме Павлу Власюку. Утім у вересні 2007 року власником став Богдан Костів, член ВО «Свобода», помічник депутата Львівської міськради від ВО «Свобода» Маркіяна Лопачака.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/11/25/vyschyj-sud-zobovyazav-nardepa-ihorya-kryvetskyj-vidpovisty-za-partnera-sumoyu-22-mln-hrn/

URLs in this post:

[1] вирішив: http://lviv.nashigroshi.org/2013/07/19/nardep-kryvetskyj-zaplatyt-22-miljony-bo-poruchyvsya-za-biznes-partnera/

[2] постановою: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/41474954

[3] поручительства: http://lviv.nashigroshi.org/2013/09/04/nardepu-kryvetskomu-taky-dovedetsya-povertaty-chuzhyj-22-miljonnyj-borh-sud-uvazhaje-dohovir-poruky-dijsnym/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.