В дорогу до Тернополя закопають ще 29 мільйонів

Служба автомобільних доріг у Львівській області за результатами відкритих торгів замовила поточний ремонт доріг загального користування на 47 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

ТОВ “Техно-Буд-Центр” отримає 5 млн грн на ремонт дороги Броди-Тернопіль (на ділянці км 21+000 – км 22+500) і ще 28,9 млн грн на дорогу Львів-Тернопіль (на ділянці км 68+000 – км 72+00).

Власником “Техно-Буд-Центр” є Григорій Процик. Раніше співвласником фірми разом із Проциком був Любомир Грегоращук, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії ВО “Свобода”. Крім того, депутат Грегоращук є зятем керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області.

На обидвох торгах єдиним конкурентом було одеське ТОВ “Автомагістраль-Південь”.

Натомість ТОВ “Автомагістраль-Південь” отримає 13,1 млн грн на поточний ремонт дороги Мостиська-Самбір-Борислав (на ділянці км 21+000 – км 27+000). Конкурентом було “Техно-Буд-Центр”, яке запропонувало свої послуги на 80 тис. грн дорожче. ТОВ “Автомагістраль-Південь” заснували жителі Одеської області Валерій Коротков і Олег Наливанний.

У всіх випадках завершити ремонт планують до кінця 2015 року. Джерело фінансування – кошти державного бюджету України, державні кредитні ресурси.

Підтримати нас

Коментарі