- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Вищий госпсуд повернув місту стадіон «Сокіл»

22.10.2014 @ 08:28 в НОВИНИ

Вищий господарський суд України задовольнив [1] касаційну скаргу Управління комунальної власності Департаменту економічної політики Львівської міської ради на постанову Львівського апеляційного господарського суду і розірвав договір оренди, укладений між управлінням комунальної власності та ТОВ «Футбольний клуб  «Львів» на приміщення стадіону «Сокіл», що розташований на  вулиці Патона, 1.

Судова тяганина довкола оренди стадіону триває вже два роки. Як повідомляли [2] «Н.Г.Львів» договір оренди з клубом місто підписало ще у 2009 році. Клубу стадіон «Сокіл» загальною площею 2108,4 кв. м, з цільовим призначенням – для організації діяльності та проведення навчально-тренувальних зборів і змагань. Термін оренди до 2019 року. Але восени 2012 року працівники міськради під час перевірки побачили, що кілька орендованих будівель (площею 152,7 кв. м, 11,6 кв. м та 884,6 кв. м) демонтовано. В інші приміщення був відсутній доступ, бо були зачинені та із зовнішніх ознак тривалий час не використовувалися. Планувалося, що ФК «Львів» інвестує в стадіон «Сокіл» 35 млн грн, утім реконструкція так і не розпочалася.

Натомість розпочалась судова тяганина. З перемінним успіхом в судах приймались рішення [2] то на користь [3] міста, то на користь футбольного клубу. Представники мерії наполягали, що клуб не мав права на демонтаж споруд, а представники клубу стверджували, що все законно.

Вищий суд став на сторону мерії, зазначивши, що згідно з умовами договору оренди клуб зобов’язаний утримувати об’єкт у повній справності, проводити капітальний і поточний ремонт, а реконструкція можлива виключно з дозволу орендодавця з наданням проектно-кошторисної документації.

Офіційним власником клубу у 2011 році став голова Федерації футболу Львівщини Ярослав Грисьо, який відразу заявив, що особистих коштів немає, тому буде залучати інвестиції. Основним інвестором стала компанія «Інвестмент файненшіал менеджмент» (Віргінські острови). Ця компанія також була засновником ТОВ «Західна інформаційна корпорація», яка володіє сайтом ZIK, що контролюється львівським бізнесменом і почесним президентом ще одного львівського футбольного клубу «Карпати». Фанати ФК «Львів» на неофіційному сайті, писали про те, що Петро Димінський свідомо «поховав» клуб «Львів».

Разом з тим, ще минулого літа Віктор Шемчук, тодішній голова ЛОДА пропонував [4] Петрові Димінському передати зруйнований стадіон для створення Національної академії футболу.  Представники «Карпат» готові заявляли про готовність виділити кошти на проект Академії.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/10/22/vyschyj-sud-povernuv-mistu-stadion-sokil/

URLs in this post:

[1] задовольнив: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/40947420

[2] повідомляли: http://lviv.nashigroshi.org/2013/08/28/sadovyj-vyselyt-futbolnyj-klub-lviv-bo-ti-znesly-kilka-budivel-na-stadioni/

[3] користь: http://lviv.nashigroshi.org/2013/11/20/apelyatsijnyj-sud-ne-viddav-dyminskomu-stadion-sokil-i-vyyavyv-nezakonnyj-demontazh-miskoho-majna/

[4] пропонував: http://lvivexpres.com/sport/2013/07/24/49489-shemchuk-zaproponuvav-karpatam-bazu-orenduye-fk-lviv

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.