- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Дрогобицькі освітяни замовили вугілля у фірми, яка «проштрафилась» на іншому тендері

17.10.2014 @ 08:30 в НОВИНИ

Відділ освіти Дрогобицької районної державної адміністрації за результатами відкритих торгів замовив вугілля вугілля марки жирне (фракція від 0 до 13 мм) у ТОВ ВП «ЗВЗ» на 462,2 тис. грн.. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Загалом замовили 428 т за ціною 1080 грн/т. Інші учасники пропонували вугілля значно дорожче: від 1298 грн до 1550 грн за тонну. Постачати вугілля мають протягом 2014 року.

Нещодавно вугілля у ВП «ЗВЗ» також замовили лікарні з Сокалю та Яворова загалом на 590 тис. грн.

Власником ВП «ЗВЗ» є Богдан Голінчак.

Як повідомляли [1] “Н.Г. Львів”, фірма відома тим, що минулоріч перемогла у багатомільйонному тендері на постачання вугілля закладам області за рамковими угодами. У тендері участь брало 14 компаній, однак комітет з конкурсних торгів Департаменту ЖКГ ЛОДА акцептував пропозиції трьох “близьких” фірм: ТОВ ВП “ЗВЗ”, ТОВ “Галич сервіс автотранс” та приватного підприємця Оксани Кімаковської, які пропонували вугілля за найвищими цінами.

Згідно з відповіддю Держфінінспекції у Львівській області, яка проводила перевірку даного тендеру, комітет з конкурсних торгів Департаменту ЖКГ ЛОДА повинен був відхилити пропозиції ТОВ “Галич сервіс автотранс” та приватного підприємця Оксани Кімаковської через їх невідповідність вимогам документації торгів, однак не відхилив, допустив до участі й акцептував їх пропозиції. Перевіркою також встановлено, що в діях “ЗВЗ”, Кімаковської та “Галич сервіс автотрансу” “виявлено ознаки, що можуть вказувати на існування узгоджених дій між учасниками закупівлі”.

У червні цього року Львівське територіальне відділення АМКУ повідомляло редакцію “Н.Г. Львів”, що розпочало розгляд справи за виявленими ознаками порушення законодавства у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, шляхом спотворення результатів торгів учасниками закупівлі ТОВ “Галич сервіс автотранс” та ТОВ ВП “ЗВЗ”.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/10/17/drohobytski-osvityany-zamovyly-vuhillya-u-firmy-yaka-proshtrafylas-na-inshomu-tenderi/

URLs in this post:

[1] повідомляли: http://lviv.nashigroshi.org/2014/09/17/likarnya-v-sokali-hoche-kupyty-vuhillya-u-firmy-yaka-vzhe-himichyla-na-tenderah/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.