- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Вищий господарський суд підтвердив правомірність стягнення з Дубневичів 68 тис. грн штрафу

15.10.2014 @ 08:41 в НОВИНИ

Вищий господарський суд залишив в силі постанову Апеляційного суду Львівської області, який залишив в силі рішення Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету про стягнення штрафу у розмірі 68 тис. грн. з ТОВ «Енергія Новий Розділ» за порушення закону про конкуренцію.

Як вже повідомляли [1] «Н.Г.Львів», ТОВ «Енергія Новий Розділ» звинуватили у порушенні порядку нарахування сплати з теплопостачання, коли, підприємство не брало до уваги показники приладів обліку теплової енергії, які подавались споживачами, а здійснювало нарахування плати за нормативами, про що свідчать відповідні квитанції, що виставлялись споживачам послуг. Такі дії, на думку АМКУ, стали можливими саме через зловживання підприємством монопольним становищем.

У грудні минулого року Господарський суд Львіської області скасував рішення антимонопольників, мовляв, попри можливість зловживання монопольним становищем, в Новому Роздолі цього не відбулось. Натомість апеляційний суд скасував [2] рішення господарського.

Вищий господарський суд залишив [3] в силі постанову апеляційного і підтвердив правомірність висновку АМКУ, що відсутність конкуренції на вищевказаному ринку надало можливість ТзОВ «Енергія Новий Розділ» нараховувати споживачам необґрунтовані суми за послуги теплопостачання.

Засновниками товариства є міське комунальне підприємство «Розділтеплокомуненерого» (10%) та ТОВ «Агропромислове підприємство «Львівське» (90%).  Власниками останнього є Ярослав та Богдан Дубневичі у рівних долях.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/10/15/vyschyj-hospodarskyj-sud-pidtverdyv-pravomirnist-styahnennya-z-dubnevychiv-68-tys-hrn-shtrafu/

URLs in this post:

[1] повідомляли: http://lviv.nashigroshi.org/2013/12/16/dubnevychi-ne-platytymut-68-tysyach-hryven-shtrafu-za-monopolne-stanovysche-v-novomu-rozdoli/

[2] скасував: http://reyestr.court.gov.ua/Review/38118917

[3] залишив: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/40820730

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.