- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Дубневич пообіцяв виборцям сприяти в будівництві народного дому, на який отримає з бюджету 13,5 млн грн

07.10.2014 @ 09:00 в НОВИНИ

Кандидат в народні депутати Богдан Дубневич, який балотується в одномандатному виборчому окрузі №118 від “Блоку Петра Порошенка”, пообіцяв виборцям “сприяти в завершенні будівництва Народного дому в с. Давидів на 500 місць із сільською радою”.

Такий пункт міститься у його публічних виборчих зобовязаннях, оприлюднених на його сторінці [1] у Facebook.

народний дім [2]

Утім народний дім, про який йде мова, будує фірма, співвласником якої є Богдан Дубневич. Згідно з Вісником держзакупівель, у 2012 році Давидівська сільрада уклала [3] угоду з ТОВ “Новояворівськенергопостач на будівництво “Народного дому с.Давидів на 500 місць з сільською радою”. Вартість угоди склала 13,52 млн грн.

ТОВ “Новояворівськенергопостач” тепер називається “Енергія-Монтажсервіс”. Власниками цієї ТОВки є дві компанії: ПП “Аркада – Сервіс” (76%) та ТОВ НВП “Енергія — Новояворівськ” (24%). Власником “Аркада — Сервіс”, яка активно співпрацює [4] з компаніями братів Дубневичів, є Лемик Назарій Ігорович із села Зубри. Найбільшу частку в НВП “Енергія — Новояворівськ” (92,4%) має ТОВ “АПП “Львівське” братів Ярослава і Богдана Дубневичів із того ж села Зубри.

Раніше власникомТОВ “Новояворівськенергопостач” було ТОВ “Передзвін”. Ця фірма фігурувала [5] в схемі, за якою Львівський обласний клінічний діагностичний центр (ним керував родич Дубневичів) купив комп’ютерний томограф за 10 млн грн, хоча він коштував близько 6 млн грн. ТОВ “Передзвін” також замовляло роботи з реставрації будівлі на площі Соборній, 14 у Львові. Нещодавно там розпочав [6] роботу торгово-офісний центр преміум класу “Роксолана”, який особисто відкривала донька нардепа Ярослава Дубневича Роксолана.

Будівництво народного дому та сільради у с. Давидів фінансується коштом бюджету Давидівської сільради. За інформацією на сайті [7] Путомитівської районної ради, у 2013 році будівельні роботи на даному обєкті було призупинено у зв’язку із блокуванням Держказначейством проходження коштів. Освоєно лише 800 тис. грн.

Якщо Богдан Дубневич “посприяє” у завершенні будівництва, він посприяє і власній фірмі – в отриманні решти (майже 13 млн грн) грошей.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/10/07/bohdan-dubnevych-poobitsyav-vybortsyam-spryyaty-v-budivnytstvi-narodnoho-domu-na-yakyj-otrymaje-z-byudzhetu-135-miljoniv/

URLs in this post:

[1] сторінці: https://www.facebook.com/Dubnevych.Bogdan?fref=ts

[2] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2014/10/народний-дім.jpg

[3] уклала: http://nashigroshi.org/2012/07/31/partnery-hubernatora-dubnevychi-otrymayut-14-miljoniv-schob-zbuduvaty-silradu-za-chotyry-roky/

[4] співпрацює: http://lvivcentrobud.com/project/67

[5] фігурувала: http://lviv.nashigroshi.org/2013/01/22/ekspres-doslidyv-yak-hychka-z-dubnevychamy-zarobyly-na-tomohrafi-5-miljoniv/

[6] розпочав: http://lviv.nashigroshi.org/2014/10/02/donka-nardepa-dubnevycha-vidkryla-u-tsentri-lvova-torhovo-ofisnyj-tsentr-premium-klasu/

[7] сайті: http://pustomyty-rada.gov.ua/Proekt rishennj/pr33.pdf

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.