- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Підприємці–партнери знову «розіграли» між собою 300 тис. грн від Залізничної райадміністрації

06.10.2014 @ 08:45 в НОВИНИ

Залізнична районна адміністрація Львівської міської ради за процедурою запиту цінових пропозицій уклала угоду на ремонт м’якої покрівлі житлового будинку №15 на вул. Каховській з ПП «Альфабудсервіс». Ремонт планують завершити до кінця року за 293,5 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Під час розкриття цінових пропозицій, адміністрація розглядала пропозиції двох учасників – ПП «Альфабудсервіс» та ПП «Будкомплект Плюс». Останнє запропонувало здійснити ремонт за ціною вищою лише на 3,3 тис. грн.

Єдиним засновником фірми-переможця, ПП «Альфабудсервіс», є Юрій Гонтар. ПП «Будкомплект Плюс» заснували четверо осіб, але 70%  підприємства належать Романові Шумило. Він також є і директором фірми.

Водночас Роман Шумило та Юрій Гонтар є співзасновниками ще одного підприємства – «Захід УВТК». У цьому ТОВ у них однакові частки.

Це вже не перший випадок такого вигідного партнерства. Як повідомляли [1] «Н.Г.Львів», у липні цього року ці дві фірми, «Альфабудсервіс» та «Будкомплект Плюс», «розіграли» між собою тендер від Шевченківської райадміністрації на суму 335,2 тис. грн.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/10/06/pidpryjemtsi-partnery-rozihraly-mizh-soboyu-300-tys-hrn-vid-zaliznychnoji-rajadministratsiji/

URLs in this post:

[1] повідомляли: http://lviv.nashigroshi.org/2014/07/22/biznes-partnery-rozihraly-dva-tendery-na-tretynu-miljona/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.