Міськраді не вдалося повернути приміщення, яке продали чоловікові нардепа Котеляк

Львівський апеляційний господарський суд залишив апеляційну скаргу управління комунальної власності Львівської міської ради без задоволення і не дозволив розірвати договір купівлі-продажу приміщень з ТОВ “Смоківниця”.

Як повідомляли “Н.Г. Львів”, у кінці 2013 року міськрада продала “Смоківниці” приміщення загальною площею 158,1 кв.м на вулиці Т.Шевченка, 9 у Львові за 890,8 тис. грн, тобто по 5,6 тис. грн/кв. м.

За придбане майно фірма мала заплатити протягом 30 календарних днів, до 29 січня 2014 року. Однак кошти виплатила лише 5 лютого.

Суд першої інстанції, врахувавши, що фірма здійснила оплату за приміщення в межах наступного 30-тиденного строку, передбаченого договором, а також те, що в провадженні суду знаходився спір про стягнення неустойки за договором, не задовольнив позов міськради. З цим рішенням погодився й апеляційний суд 22 вересня цього року.

До слова, міськраді також не вдалось стягнути неустойку в розмірі 20% від ціни нерухомості, як це було передбачено договором. Суд зменшив розмір штрафу із 178 тис. грн до 18 тис. грн, оскільки “Смоківниця” спізнилася із платежем лише на 6 днів.

ТОВ “Смоківниця” належить Володимиру Котеляку, чоловіку Лідії Котеляк, яка є народним депутатом, членом ВО “Батьківщина”. 

Підтримати нас

Коментарі