- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Дитсадок у Східниці реконструюють депутати з Борислава та Дрогобича

26.09.2014 @ 08:35 в НОВИНИ

Східницька селищна рада Львівської області акцептувала пропозицію МКП «Мажор» на реконструкцію будівлі дошкільного навчального закладу №5 у смт. Східниця. Вартість реконструкції – 1,75 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Згідно з технічною документацією торгів, реконструкцію мають здійснити до кінця 2016 року. Йдеться про ремонт двоповерхового будинку загальною площею 550,7 кв.м.

Це підприємство вже не вперше виграє торги від місцевих рад Дрогобицького району. У липні цього року МКП «Мажор» отримало [1] замовлення на ремонт центру  соціальної реабілітації дітей-інвалідів у м. Стебник за 599,4 тис. грн.

Засновниками МКП «Мажор», згідно з даними Єдиного реєстру, є Олександр Зварич, депутат Бориславської міською ради від «Фронту змін» та Віктор Тюска, депутат Дрогобицької міської ради від КУНу.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/09/26/dytsadok-u-shidnytsi-rekonstruyuyut-deputaty-z-boryslava-ta-drohobycha/

URLs in this post:

[1] отримало: http://lviv.nashigroshi.org/2014/07/22/dytyachyj-reabilitatsijnyj-tsentr-u-stebnyku-vidremontuje-firma-deputativ-mistsevyh-rad/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.