- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Послуги родичів Хом’яка коштували залізничникам понад 130 тисяч

23.09.2014 @ 09:30 в НОВИНИ

ТОВ «Компанія «Центр ЛТД» отримала замовлень від ДТГО «Львівська залізниця» на 136,4 тис. грн. Про це йдеться у звіті залізниці про результати закупівель без проведення процедури закупівлі за ІI квартал 2014 року.

Найдорожче залізничникам коштували послуги з розрахунку водоспоживання та підготовки пакету документів для отримання дозволу на спецводокористування  – 75,5 тис. грн. Ще  56 тис. грн  «Компанія «Центр ЛТД» отримає за інвентаризацію викидів шкідливих речовин в атмосферу та розробку документів для отримання дозволу на викиди. А також розробка документації на відходи обійдеться в 4,8 тис. грн.

Власником ТОВ «Компанія «Центр ЛТД» є ТОВ «Тернопільська інвестиційна компанія», засновниками якої є сестра екс-керівника департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Мирослава Хом’яка – Галина Данилів та його тесть Ярослав Кривошия.

Мирослав Хом’як написав зая [1]ву на звільнення за власним бажанням у червні цього року, після того, як львівські підприємці звинуватили [2] його у масштабній корупції – створення під його керівництвом схеми вимагання, отримання та легалізації хабарів за посередництва трьох фірм. За словами бізнесменів, якщо будь-яку екологічну документацію розробляла не «своя» фірма, то вона не погоджувалася департаментом екології Хом’яка. Одна із згаданих фірм – «Компанія «Центр ЛТД».


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/09/23/posluhy-rodychiv-homyaka-koshtuvaly-zaliznychnykam-ponad-130-tys-hrn/

URLs in this post:

[1] написав зая: http://zaxid.net/news/showNews.do?miroslav_homyak_napisav_zayavu_na_zvilnennya&objectId=1310635

[2] звинуватили: http://zaxid.net/news/showNews.do?homyak_i_yogo_simya&objectId=1310686

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.