- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Лікарня в Яворові також хоче купити вугілля у фірми, яка “хімічила” на тендерах

18.09.2014 @ 08:30 в НОВИНИ

Яворівська центральна районна лікарня услід за лікарнею у Сокалі акцептувала пропозицію ТОВ ВП “ЗВЗ” у відкритих торгах на закупівлю кам’яного вугілля. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Ціна акцептованої пропозиції — 225 792 грн. Відтак, вартість однієї тонни вугілля газового фракцією 13-100 мм складатиме 1344 грн.

Конкурентами на торгах були новостворена фірма Романа Жука ТОВ “Тепло-Холдинг” і ТОВ “Гірночо- промислова компанія “Енергоперспектива” (власник Конопельнюк Леонід). Обидві пропонували вугілля дорожче — 277,2 та 240,2 тис. грн відповідно.

Власником ВП “ЗВЗ” є Богдан Голінчак.

Як повідомляли [1] “Н.Г. Львів”, фірма відома тим, що минулоріч перемогла у багатомільйонному тендері на постачання вугілля закладам області за рамковими угодами. У тендері участь брало 14 компаній, однак комітет з конкурсних торгів Департаменту ЖКГ ЛОДА акцептував пропозиції трьох “близьких” фірм: ТОВ ВП “ЗВЗ”, ТОВ “Галич сервіс автотранс” та приватного підприємця Оксани Кімаковської, які пропонували вугілля за найвищими цінами.

Згідно з відповіддю Держфінінспекції у Львівській області, яка проводила перевірку даного тендеру, комітет з конкурсних торгів Департаменту ЖКГ ЛОДА повинен був відхилити пропозиції ТОВ “Галич сервіс автотранс” та приватного підприємця Оксани Кімаковської через їх невідповідність вимогам документації торгів, однак не відхилив, допустив до участі й акцептував їх пропозиції. Перевіркою також встановлено, що в діях “ЗВЗ”, Кімаковської та “Галич сервіс автотрансу” “виявлено ознаки, що можуть вказувати на існування узгоджених дій між учасниками закупівлі”.

У червні цього року Львівське територіальне відділення АМКУ повідомляло редакцію “Н.Г. Львів”, що розпочало розгляд справи за виявленими ознаками порушення законодавства у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, шляхом спотворення результатів торгів учасниками закупівлі ТОВ “Галич сервіс автотранс” та ТОВ ВП “ЗВЗ”.

Окрім того, слідчий відділ УСБУ у Львівській області замовляв вимірювання показників якості вугілля, яке “ЗВЗ” постачало за тендером у 2012 році у Жовківський район. Згідно з офіційними даними вимірювальної лабораторії, показники зольності та фракції поставленого вугілля суттєво відрізнялися від показників, передбачених Держстандартом та обумовлених в договорі.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/09/18/likarnya-v-yavorovi-takozh-hoche-kupyty-vuhillya-u-firmy-yaka-himichyla-na-tenderah/

URLs in this post:

[1] повідомляли: http://lviv.nashigroshi.org/2014/09/17/likarnya-v-sokali-hoche-kupyty-vuhillya-u-firmy-yaka-vzhe-himichyla-na-tenderah/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.