Вищий суд вважає законною перемогу на торгах щодо ремонту вулиці Мєчнікова маловідомої фірми «Львівбудмережі»

Міністерству економічного розвитку та торгівлі не вдалось визнати недійсними та скасувати результати відкритих торгів із закупівлі робіт по реконструкції вул. Мечнікова (від вул. Пекарської до вул. Личаківської), відтак не вдалось визнати недійсним договір на реконструкцію цієї вулиці, укладений між УКБ Львівської міської ради та ТОВ «Львівбудмережі». Згідно з постановою Вищого господарського суду, торги визнані законними, а договір чинним.

Як повідомляли «Н.Г.Львів», у листопаді минулого року переможцем торгів на 46 млн грн стало маловідоме підприємство «Львівбудмережі», що було засновано у грудні 2012 року. Тоді його статутний фонд становив 1 тис. грн, першим засновником фірми було вказано Олега Пастущака. Пошук більш детальної інформації про фірму та її власника не дав фактично жодних результатів – лише кілька повідомлень про оголошені фірмою вакансії водія та слюсаря. Ще за кілька тижнів фірма отримала ще один підряд від Львівського УКБ – на 3 млн. грн.

У грудні 2013 року прокуратура Львівської області звернулася до суду, аби визнати недійсними результати торгів щодо вулиці Мєчнікова. Підставою для позову стали результати перевірки, проведеної Управлінням правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту. Зокрема, прокурори з’ясували, що пропозиції учасників не відповідають умовам конкурсної документації, а у ТОВ «Львівбудмережі», відсутній досвід проведення аналогічних робіт, так само як і відсутнє матеріально-технічне забезпечення для їх виконання. Незважаючи на це міськрада уклала угоду саме з цим товариством.

У лютому з тими ж звинуваченнями до суду звернулось  Мінекономрозвитку, проте позов програло. Суд зауважив, що основним критерієм оцінки на торгах була ціна, за якою обиралась найбільш економічна вигідна пропозиція, а порушень в документації не знайшов . При цьому під час данного засідання з’ясувалось, що УКБ вже розірвало угоду з ТОВ «Львівбумережі» через брак коштів на ремонт.

Засновником ТОВ «Львівбудмережі» сьогодні є Леся Кужея. Статутний фонд підприємства вже становить 500 тис. грн. За даними «Наших грошей», Леся Кужея також була засновницею ТОВ «Будівельна компанія «Інстал плюс», яке у 2011 році отримало підряд вартістю 3,86 млн грн на ремонт водогону та каналізації по вул. Бортнянського. Сьогодні власником «Будівельної компанії «Інстал плюс» є Тарас Фургало. Крім того, Тарас Фургало, Юрій Кужея і Зоряна Пастущук є власниками ТОВ «З.Ю.Т.Р», що виготовляє бетонні вироби для будівництва. Зоряна Пастущук є донькою Мирослава Пастущука, який до 2006 року був начальником управління житлово-комунального господарства Львівської міської ради.

Підтримати нас

Коментарі