- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Через непрошиті документи у Новояворівську переплатять 35 тисяч гривень

Опублікував editor 29.07.2014 @ 09:00 в НОВИНИ | No Comments

Державне підприємство “Новояворівське державне підприємство “Екотрансенерго” за результатами відкритих торгів замовило послуги з технічної рекультивації ділянок у ДП “Західбудсервіс” ВАТ “Яворівбуд” за 920,6 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику держзакупівель.

Мова йде про рекультивацію залишкових площ сірковидобувних ділянок Немирівського рудника підземної виплавки сірки.

Найдешевша пропозиція надійшла від ПП “БоТарБуд” – 885 тис. грн. Цю фірму зареєстрували недавно, в кінці 2013 року. Компанія також пропонувала найшвидші строки виконання — 75 днів проти 90-та днів, запропонованих “Яворівбудом”.

Утім пропозиція “БоТарБуд” була відхилена, оскільки конверт з пропозицією не був опечатаний і не всі документи були прошиті. Також є у протоколі вказано, що “учасник, який подав тендерну пропозицію, не погоджується з виправленням, виявленої замовником, арифметичної помилки”, однак не уточнено, чи були виявлено такі помилки, скільки їх та в яких саме документах.

Власниками фірми-переможця є Григорій та Андрій Мартиник. Останній є членом [1] виконавчого комітету Новояворівської міської ради.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/07/29/cherez-neproshyti-dokumenty-u-novoyavorivsku-pereplatyat-35-tysyach-hryven/

URLs in this post:

[1] членом: http://novoyavorivsk.com.ua/sklad-vykonavchoho-komitetu/#main

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.