- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

“Маша і Мєдвєдь” відсудили у львівської фірми компенсацію за використання епізоду мультфільму

15.07.2014 @ 09:00 в НОВИНИ

Маша-и-медведь-fytzal.ru_ [1]Господарський суд Рівненської області вирішив [2] стягнути з ТОВ “Альянс Маркет” та ПП “Софія Тойс-Плюс” по 12,2 тис. грн компенсації на користь ТОВ “Маша і Мєдвєдь”.

У рішення повідомляється, що ТОВ “Маша і Мєдвєдь” (Російська Федерація) є власником виключних прав на аудіовізуальний твір – мультиплікаційний серіал “Маша и Медведь”.

Однак у травні 2014 року у магазині ТОВ “Альянс Маркет” у Рівному продали контрафактний товар — мильні бульбашки (3 шт по 6 грн), на коробку яких було нанесено фрагмент із серії “Ловись Рыбка” мультфільму “Маша и Медведь”.

Виявилося, фрагмент мультфільму розмістили незаконно, без дозволу ТОВ “Маша і Мєдвєдь”. Постачальником товару було вказано львівське ПП “Софія Тойс-Плюс”.

Відтак, суд вирішив, що обидві фірми мають сплатити московській компанії компенсацію за порушення виключних майнових прав — по 12 180 грн.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/07/15/masha-i-mjedvjed-vidsudyly-u-lvivskoji-firmy-kompensatsiyu-za-vykorystannya-epizodu-multfilmu-na-upakovtsi/

URLs in this post:

[1] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2014/07/Маша-и-медведь-fytzal.ru_.jpg

[2] вирішив: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/39679544

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.