- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Єрємєєв позмагався з власником техніком за 2,5 млн грн від львівських енергетиків

11.07.2014 @ 09:00 в НОВИНИ

ВП “Західна електроенергетична система” за результатами відкритих торгів замовила бензин та дизельне пальне на 2 млн 444,5 тис. грн у ТОВ “Вог Рітейл”. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Замовили бензин А-95 преміум, А-95, А-92 та дизельне пальне. Товар поставлятиметься за талонами.

ТОВ “Вог Рітейл” входить у паливну групу “Континіум” народного депутата Ігоря Єрємєєва. За даними ІРЦ, засновниками “Вог Рітейл” є нідерландська компанія “Вест оіл груп холдінг Б.В.” і ТОВ “Дукат”, власниками якого є та ж сама нідерландська компанія та ТОВ НВЦ “Євродім”.

“Євродім” зареєстровано у Луцьку на вулиці Єршова, 1. Таку ж адресу реєстрації має єдиний конкурент “Вог Рітейлу” на тендері – МПП “ВК Імпекс”. Власником “ВК Імпекс” є Микола Голанов, відомий [1] як керівник відділу технічної експлуатації АЗС тієї ж групи “Континіум”.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/07/11/erjemjejev-pozmahavsya-z-vlasnykom-tehnikom-za-25-mln-hrn-vid-lvivskyh-enerhetykiv/

URLs in this post:

[1] відомий: http://nashigroshi.org/2014/06/20/sim-filij-ukrtranshazu-zapravlyatsya-u-erjemjejeva-na-120-miljoniv-kolomojskoho-vykynuly/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.