- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

«Свободівці» отримали в користування майже 10 тис. га мисливських угідь

10.07.2014 @ 16:21 в ГРОШІ ВІД КОЛЕГ

Львівська обласна рада надала в користування мисливські угіддя площею понад 9,6 тис. га терміном на 49 років мисливському господарству «Свірж». «За» відповідне рішення 8 липня проголосувало 65 депутатів, повідомляє ZAXID.NET [1].

Додатком до рішення передбачено надання угідь від села Стрілки через села Волове, Мостище, Підгородище, Романів, Селиська, Ганачівка, Затемне, Коросне, місто Перемишляни, села Ушковичі, Кимир, Стоки, Стрілки.

Мисливське господарство «Свірж» з 2000 року мало у користуванні угіддя площею 7,9 тис. га у тому ж Перемишлянському районі. Депутати цим же рішенням припинили право на їх користування. Відтак загалом товариство отримало у користування на 1,7 тис. га більше.

Місяць тому засновниками ТОВ «Мисливське господарство “Свірж”» були троє людей: Любов Фурдичко, дружина екс-нардепа Ореста Фурдичка, Леся Тимків та Володимир Височанський, депутат Перемишлянської райради від «Свободи». Нині Фурдичко вже не є співзасновником. Леся Тимків володіє 40% статутного капіталу, Володимир Височанський — 60%.

Прикметно, що Височанський також є директором ТОВ «Узлісся», котре належить народному депутату від «Свободи» Ігорю Кривецькому. Ця компанія володіє великим готельно-відпочинковим комплексом «Edem Resort» у селі Стрілки Перемишлянського району. Територія мисливських угідь, які отримало «Свірж», розташовані поруч з комплексом Кривецького.

Ще у кінці 2012 року Володимира Височанського не було у співвласниках «Свіржа». Його частка у мисливському товаристві належала Василю Бурмасу, начальнику одного з відділів Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/07/10/svobodivtsi-otrymaly-v-korystuvannya-majzhe-10-tys-ha-myslyvskyh-uhid/

URLs in this post:

[1] ZAXID.NET: http://zaxid.net/news/showNews.do?svobodivtsi_otrimali_v_orendu_mayzhe_10_tis_ga_mislivskih_ugid&objectId=1314404

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.