- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Обласний комісаріат купуватиме бронежилети за звичайною процедурою відкритих торгів

01.07.2014 @ 17:37 в НОВИНИ

Львівський обласний військовий комісаріат планує закупити 114 бронежилетів за процедурою відкритих торгів. Відповідне оголошення опубліковано у Віснику державних закупівель 27 червня 2014 року.

Комісаріат не купуватиме бронежилети за переговорною процедурою закупівлі, яка дає змогу придбати засоби захисту значно швидше. Термін поставки, який вказали військові, – до 30 вересня 2014 року або до повного виконання сторонами договірних зобов’язань.

Розпорядником вказано Міністерство оборони, джерело фінансування – кошти місцевих бюджетів.

Як відомо, майже місяць тому Верховна Рада дозволила [1] військовим проводити тендери за спрощеною процедурою. А саме їм дозволено купувати «у одного учасника» (так звана переговорна процедура закупівель) без проведення конкурентних торгів, та у дуже стислі терміни – максимум вісім днів від початку до кінця процедури.

Окрім того, у Віснику також відсутній файл з документацією конкурсних торгів, де мали б бути прописані технічні вимоги, тому невідомо якого ступеню захисту бронежилети хочуть купити.

За вказаними у Віснику контактними телефонами комісаріату ніхто не бере слухавку.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/07/01/oblasnyj-komisariat-kupuvatyme-bronezhylety-za-zvychajnoyu-protseduroyu-vidkrytyh-torhiv/

URLs in this post:

[1] дозволила: http://nashigroshi.org/2014/06/18/u-minoborony-ne-znayut-scho-jim-sprostyly-tendery-tomu-ne-vytratyly-46-milyarda-na-ozbrojennya-armiji-pid-chas-vijny-na-donbasi/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.