- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Личаківський райвідділ заплатить «Львівобленерго» за самовільне підключення до електромережі

Опублікував editor 18.06.2014 @ 08:51 в НОВИНИ | No Comments

Личаківський райвідділ міліції заплатить «Львівобленерго» 1,8 тис.грн за самовільне підключення електроустановок до електричної мережі у відділку на Пасічній. Про це повідомляється у Єдиному реєстрі судових рішень.

З матеріалів справи [1] стало відомо, що в угоді про постачання електричної енергії та надання доступу до місцевої електромережі  між ВАТ «Львівобленерго» та  Личаківським  районним відділом УМВСУ у Львівській області, відсутнє приміщення на Пасічній. Відтак, було складене акт про порушення та самовільне підключення. Вартість недорахованої спожитої електроенергії становить 1884,35 грн. Крім того Личаківський райвідділ сплатить судовий збір, розміром 1 827 грн.

Це вже не перший випадок самовільного підключення правоохоронців до мережі «Львівобленерго». Як повідомляли [2] «Н.Г.Львів», минулого року енергетики звинуватили Шевченківський райвідділ міліції у самовільному підключенні у приміщенні паспортного відділення вулиці Донецькій, 3. Тоді нарахували суттєво більший штраф – 160 тис грн.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/06/18/lychakivskyj-rajviddil-zaplatyt-lvivoblenerho-za-samovilne-pidklyuchennya-do-elektromerezhi/

URLs in this post:

[1] справи: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/39203651

[2] повідомляли: http://lviv.nashigroshi.org/2013/02/05/lvivski-militsionery-vkraly-elektroenerhiji-na-160-tysyach-hryven/

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.