- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Екологічні збитки парку «Знесіння» від приватного атракціону подешевшали в понад 10 разів

Опублікував editor 15.04.2014 @ 08:45 в НОВИНИ | No Comments

Господарський суд Львівської області задовольнив [1] позов Державної екологічної інспекції у Львівській області до ТОВ «Кайзер Парк» і зобов’язав підприємство відшкодувати 1, 07 тис. грн  збитків завданих парку «Знесіння» внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства і незаконного встановлення атракціону “zip line” (так звана канатна дорога). Найцікавіше, що ще в грудні минулого року сума збитків становила 13, 5 тис. грн.

Нагадаємо скандал довкола встановлення атракціону у парку «Знесення» розгорівся у жовтні минулого року. Територіальне управління Держгірпромнагляду заявило [2], що не надавало ТОВ «Кайзер парк» дозволу на роботу канатної дороги та не перевіряло її роботу. А прокуратура заявила, що атракціон встановлений без відповідних документів. Як повідомляли [3] «Н.Г. Львів», 12 грудня 2013 року Львівський апеляційний господарський суд залишив у силі ухвалу суду першої інстанції, якою “Кайзер Парк” заборонили вчиняти будь-які дії стосовно розміщення атракціону та його експлуатації. Крім того, Державна екологічна інспекція склала акт про те, що в процесі спорудження атракціону, було знято шар грунту, пошкоджено трав’яний покрив, незаконно зрізано та пошкоджено дерева, чим завдано збитків екології парку на суму 13 тис 481 грн.

Натомість, у справі від 7 квітня 2014 року екологічна інспекція заявляє, що згідно зі складеним актом, шкода нанесена ландшафтному парку «Знесіння» оцінюється у суму 1 тис. 070 тис. грн.  При цьому йдеться про перенесення грунту та самовільно зайнято ділянку, але не згадують про зрізані дерева.

Підприємство також повинно сплатити судовий збір, який в даному випадку становить 1, 8 тис. грн.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/04/15/ekolohichni-zbytky-parku-znesinnya-vid-pryvatnoho-atraktsionu-podeshevshaly-v-ponad-10-raziv/

URLs in this post:

[1] задовольнив: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/38163498

[2] заявило: http://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/derzhhirpromnahlyad-ne-dozvolyav-kanatnu-perepravu-zip-line-u-parku-znesinnya

[3] повідомляли: http://lviv.nashigroshi.org/2013/12/20/pryvatnyj-atraktsion-u-parku-znesinnya-nashkodyv-na-13-tysyach/

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.