- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Рава-Руський завод злив «регіоналу» 5 мільйонів на якісь товари без тендеру

Опублікував editor 14.04.2014 @ 08:26 в НОВИНИ | 1 Comment

ДП «Рава-Руський шпалопросочувальний завод» 27 січня без проведення відкритих торгів уклало угоду з ТОВ «Виробниче-комерційне підприємство «Алвема». Вартість договору складає 4,94 млн грн. Про це йдеться у звіті держпідприємства про укладені договори без застосування процедур закупівель за І квартал 2014 року, опублікованому у «Віснику державних закупівель», повідомляють “Наші гроші”.

Що саме і по якій ціні придбають не вказано. Опубліковано тільки код товару 20.14.7, що позначає продукти хімічні: похідні рослинних або смолистих продуктів, оливи, спирт етиловий.

Засновниками ВКП «Алвема» є Олексій Зайцев, депутат [1] Макіївської міської ради від Партії регіонів, а також Ігор Колесніков, Михайло Тупак та Сергій Голощапов.

«Рава-Руський шпалопросочувальний завод» належить до сфери управління Міністерства інфраструктури України, входить до складу Укрзалізниці. Згідно з чинним законодавством [2], дане держпідприємство має право не проводити тендер, якщо закупівля здійснюється за рахунок власних коштів за умови, що вартість предмета закупівлі товару не перевищує 5млн грн.

До квітня [3] 2013 року фірма «Алвема» отримувала замовлення від цього держпідприємства через тендери. На закупівлях із дотриманням тендерних процедур «Алвема» отримала підрядів на 57,93 млн грн.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/04/14/rava-ruskyj-zavod-zlyv-rehionalu-5-miljoniv-na-yakis-tovary-bez-tenderu/

URLs in this post:

[1] депутат: http://www.makeyevka.dn.ua/ua/menu/town-council/deputy/

[2] законодавством: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/4851-17

[3] квітня: http://lviv.nashigroshi.org/2013/05/14/deputat-z-makijivky-z-partnerom-po-biznesu-rozihraly-v-rava-ruskij-devyat-miljoniv-hryven/

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.