- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Облрада відсудила компенсацію у фірми, яка передумала купувати нерухомість на Городоцькій

Опублікував editor 19.03.2014 @ 08:30 в НОВИНИ | No Comments

Господарський суд Львівської області вирішив розірвати договір купівлі-продажу приміщень, укладений між Управлінням майном спільної власності Львівської облради та ТОВ “Чесний продукт”. Товариство також має сплатити 129,3 тис. грн неустойки, 7,9 тис. грн пені, 4 тис. грн витрат на підготовку об’єкта до продажу та стільки ж судового збору.

Згідно з рішенням [1], договір підписали всередині 2012 року. “Чесний продукт” мав отримати у власність нежитлові приміщення технічного поверху загальною площею 665,2 кв. м, що знаходиться за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 2, а облрада — 646,4 тис. грн. Один квадратний метр оцінили в 967 гривень.

Приписами договору було передбачено, що фірма стане власником у триденний термін після сплати в повному обсязі ціни продажу.

Станом на 20 липня 2013 року “Чесний продукт” гроші так і не сплатив, тому облрада звернулся до суду, оскільки договором у такому випадку були передбачені штрафи. Суд повністю задовольнив позов облради.

Власниками ТОВ “Чесний продукт” є Маруняк Ганна та Наталія Демчина.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2014/03/19/oblrada-vidsudyla-kompensatsiyu-u-firmy-yaka-peredumala-kupuvaty-neruhomist-na-horodotskij/

URLs in this post:

[1] рішенням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/37642099

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.