НОВИНИ

08.12.2017
07.12.2017
06.12.2017
05.12.2017
04.12.2017
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Мережа автомобільних доріг Львівської області

12 Березня 2014

МЕРЕЖА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ЛЬВІСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Автомобільні дороги державного значення :

№ з.п.

Індекс

Найменування автомобільної дороги

Протяжність дороги, км

Міжнародні

1

М-06

Київ-Чоп

279,5

2

 –

Під’їзд до м.Львова

5,7

3

М-09

Львів-Рава-Руська

62,5

4

М-10

Львів-Краковець

68,1

5

Західний обхід м.Львова

15,2

6

М-11

Львів-Шегині

72,1

7

М-12

Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка

44,8

  

Разом

547,9

Національні

1

Н-02

Львів-Тернопіль

72,8

2

Н-09

Мукачеве-Івано-Франківськ-Рогатин-Львів

44,2

3

Н-10

Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці-Мамалига

15,8

4

Н-13

Львів-Самбір-Ужгород

144,6

5

Н-17

Львів-Радехів-Луцьк

69,8

 

Разом

347,2

Регіональні

1

Р-15

Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква

62,1

2

Р-39

Броди-Тернопіль

31,6

3

Р-40

Рава-Руська-Яворів-Судова Вишня

54,8

 

 

Разом

148,5

Територіальні

1

Т-14-01

 КПП “Смільниця”-Старий Самбір

30,0

2

Т-14-02

  Східниця-Пісочна

52,5

3

Т-14-03

 Грушів-Немирів

12,4

4

Т-14-04

 Червоноград-Рава-Руська

53,2

5

Т-18-06

 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни

89,1

6

Т-14-08

 Угринів-Хоробрів

8,0

7

Т-14-10

 Броди-Червоноград

81,1

8

Т-14-14

 Північний обхід м.Львова

5,0

9

Т-14-15

Мостиська-Самбір-Борислав

67,2

10

Т-14-16

Львів-Пустомити–Меденичі

46,9

11

Т-14-17

 Куровичі-Рогатин

29,6

12

Т-14-18

 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий

97,1

13

Т-14-19

 Миколаїв-Жидачів-Калуш

48,5

14

Т-14-24

 Сколе-Славське

24,0

15

Т-14-25

 Миколаїв-Городок-Жовква-Кам’янка-Бузька-Бібрка

173,8

16

Т-14-26

Об’їзд м.Стрия

4,1

 

 

Разом

822,5

 

 

Всього

1866,1

 

МЕРЕЖА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ ЛЬВІСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Автомобільні дороги місцевого значення :

№ з.п.

Індекс

Найменування автомобільної дороги

Протяжність дороги, км

Бродівський район

Обласні

1

О140101

Броди-Сморжів

22,1

2

О140102

Броди-Соколівка

19,1

3

О140103

Ясенів-Золочів

7,9

 

 

Разом по обласних:

49,1

Районні

1

С140201

Брахів-Заболотці

5,4

2

С140102

Кути-Бордуляки

8,9

3

С140103

Броди-Лагодів

8,7

4

С140104

Броди-Бовдури

12,7

5

С140105

Лучківці-Дуб’є-Дубина

7,7

6

С140106

Лісове-Піски

3,4

7

С140107

Пониковиця-Косарщина

2,6

8

С140108

Білявці-(Броди-Сморжів)

1,7

9

С140109

Глушин-(Київ-Чоп)

2,0

10

С140110

Гаї-Смоленські-(Київ-Чоп)

2,4

11

С140111

(Київ-Чоп)-Гаї-Суходільські

1,5

12

С140112

Пониква-Орани

1,8

13

С140113

(Київ-Чоп)-Сухота

2,5

14

С140114

(Київ-Чоп)-Дітківці

1,7

15

С140115

Суховоля-Бучина

5,8

16

С140116

Стиборівка-(Броди-Тернопіль)

1,5

17

С140117

(Броди-Тернопіль)-Кутище

2,9

18

С140118

(Накваша-Попівці-Підкамінь)-Дудин

1,8

19

С140119

Конюшків-Берлин

5,3

20

С140120

(Броди-Червоноград)-Мідне

2,9

21

С140121

Ковпин-Ставок-Пониковиця

2,2

22

С140122

Велин-Вовковатиця

2,6

23

С140123

Гаї-Дітковецькі-(Броди-Тернопіль)

5,9

24

С140124

Пониковиця-Голосковичі

4,1

25

С140125

(Висоцьке-Гаї)-Боратин

1,5

26

С140126

Микити-(Накваша-Попівці-Підкамінь)

1,7

27

С140127

Шпаки-(Накваша-Попівці-Підкамінь)

1,6

28

С140128

Загірці-Підгірці

3,3

29

С140129

Паньківці-Підкамінь

3,8

30

С140130

Гаї-Дітковецькі-Соколівка

1,1

31

С140131

Горбалі-Підгір’я

1,4

32

С140132

Панькова-Станіславчик

1,8

33

С140133

Гримайлівка-Комарівка-Лешнів

20,1

34

С140134

Луковець-Маркопіль

10,8

35

С140135

Накваша-Попівці-Підкамінь

12,5

36

С140136

Королівка-Лешнів

5,2

37

С140137

Мамчурі-Ясенів

22,3

38

С140138

Пониква-Шишківці-Батьків

25,6

39

С140139

Підкамінь-Чепелі

13,6

40

С140140

Шишківці-Вербівчик

8,5

41

С140141

Висоцьке-Гаї

20,3

42

С140142

Жарків-Голубиця

8,0

43

С140143

(Броди-Сморжів)-Клекотів

6,6

44

С140144

Черниця-(Броди-Тернопіль)

3,0

45

С140145

Паликорови-Кутище-Яснище

9,4

46

С140146

Луковець-Кругів

2,6

47

С140147

Комарівка-Антося

0,9

48

С140148

Дубина-Тріщуки

1,3

 

 

Разом по районних:

284,9

Всього по Бродівському районі:

334,0

Буський район

Обласні

1

О140701

Золочів-Красне

10,8

2

О140102

Броди-Соколівка

4,7

3

О140203

Буськ-Вузлове

16,1

 

 

Разом по обласних:

31,6

Районні

1

С140201

Брахів-Заболотці

11,3

2

С140202

Гутисько-Тур’янське-Почапи

19,4

3

С140203

Буськ-Журатин-Безброди

8,9

4

С140204

Буськ-Ракобовти

5,8

5

С140205

Буськ-Соколя

13,9

6

С140206

Красне-Чемеринці

4,5

7

С140207

Задвір’я-Балучин

9,3

8

С140208

Новосілки-Красне

14,6

9

С140209

(Буськ-Вузлове)-Тур’я

17,2

10

С140210

Побужани-Яблунівка

2,8

11

С140211

Красне-Утішків

4,1

12

С140212

Чаниж-Переволочна

10,8

13

С140213

Чаниж-Заводське

5,5

14

С140214

Стовпин-Гумниська

12,2

15

С140215

Кути-Олесько

2,9

16

С140216

Чучмани-Сторонибаби

8,6

17

С140217

Сторонибаби-Красне

1,0

18

С140218

Полоничі-Богданівка

4,7

19

С140219

Старий Милятин-Новий Милятин

2,2

20

С140220

Соколя-Грабова

7,1

21

С140221

Гаївське-Заводське

1,0

22

С140222

Заболотне-(Стовпин-Гумниська)

1,1

23

С140223

Підставки-Боложинів

0,9

24

С140224

Топорів-Заболото

2,7

25

С140225

Янгелівка-Ожидів

5,1

26

С140226

Баймаки-(Гутисько-Тур’янське-Почапи)

1,7

27

С140227

Грабина-(Гутисько-Тур’янське-Почапи)

1,3

28

С140228

Лісове-Гутисько-Тур’янське

2,7

29

С140229

Волуйки-Теребежі

1,6

30

С140230

Леньків-Топорів

3,0

31

С140231

Лісове-Горбачі

2,8

32

С140232

Стовпин-(Чаниж-Переволочна)

4,0

33

С140233

Бачка-Переволочна

2,0

34

С140234

Маращанка-(Буськ-Соколя)

1,3

35

С140235

Сокіл-Соколівка

3,2

36

С140236

Лабач-Соколівка

0,8

37

С140237

Нрвий Ріпнів-Кудир’явці

9,4

38

С140238

Вербляни-(Київ-Чоп)

1,3

39

С140239

(Київ-Чоп)-Старий Милятин

1,9

40

С140240

Олесько-Циків

3,4

41

С140241

Кізлів-Думниця

2,0

42

С140242

Дунів-Кудир’явці

1,0

43

С140243

Бажани-Тур’я

1,3

44

С140244

Ожидів-Петричі

9,9

45

С140245

Йосипівка-Хватів

6,7

Разом по районних:

238,9

Всього по Буському районі:

270,5

Городоцький район

Обласні

1

О141001

Судова Вишня-Комарно

9,4

2

О140302

Городок-Терновиця

12,3

3

О140403

Дрогобич-Комарно

12,2

 

 

Разом по обласних:

33,9

Районні

1

С140301

Яремків-Вишня

3,6

2

С140302

Родатичі-(Львів-Шегині)

0,5

3

С140303

Жбадин-Тучапи

1,2

4

С140304

Городок-Малий Любінь

12,9

5

С140305

Городок-Угри

6,7

6

С140306

Городок-Зелений Гай

23,5

7

С140307

Городок-Лісна

3,5

8

С140308

Підмогилки-Годвишня

1,8

9

С140309

Угри-(Миколаїв-Бібрка)

1,9

10

С140310

(Городок-Лісна)-Дроздовичі

1,2

11

С140311

Піддолини-Ясенів-Нове Село

4,1

12

С140312

Мости-Тершаків

10,2

13

С140313

Керниця-Любовичі

4,1

14

С140314

Косівець-Бірче

1,6

15

С140315

Кліцько-Заболоття

2,2

16

С140316

Лісновичі-Речичани

4,5

17

С140317

Кам’янобрід-Будзин

5,1

18

С140318

Бар-Коців

7,0

19

С140319

Вовчухи-Долиняни

3,2

20

С140320

(Львів-Шегині)-Шанова-Керпин

5,8

21

С140321

Мильчиці-Вишня

8,0

22

С140322

Великий Любінь-Піски

5,2

23

С140323

Коропуж-Романівка

5,1

24

С140324

Підзвіринець-Грабине

3,0

25

С140325

(Кліцко-Підзвіринець-Грімно)-Паланки

1,0

26

С140326

Бартатів-Кушнері

2,1

27

С140327

Вишня-Градівка

7,2

28

С140328

Мшана-Суховоля

3,7

29

С140329

Зушиці-Воля-Бартатівська

11,0

30

С140330

Довжанка-Черляни

15,5

31

С140331

Великий Любінь-Комарно

13,6

32

С140332

Кліцько-Підзвіринець-Грімно

12,1

33

С140333

Шоломиничі-Вигодівка

3,0

34

С140334

(Дрогобич-Комарно)-Поляна

2,2

35

С140335

Думанів-Суховоля

4,5

36

С140336

Тучапи-Родатичі

5,2

37

С140337

Попелі-Градівка

10,5

38

С140338

Завидовичі-Зашковичі

3,8

39

С140339

Чуловичі-Кліцько

5,4

40

С140340

Комарно-Тулиголове

4,4

 

Разом по районних:

231,1

Всього по Городоцькому районі:

265,0

Дрогобицький район

Обласні

1

О140401

Дрогобич-Довголука

12,6

2

О141902

Турка-Східниця

11,8

3

О140403

Дрогобич-Комарно

21,2

4

О141804

Стрий-Меденичі

6,4

5

О140405

Борислав-Дрогобич

2,3

6

О140406

Східниця-Верхнє Синьовидне

1,4

7

О141407

Калинів-Дубляни-Волоща

3,5

Разом по обласних:

59,2

Районні

1

С140401

Сторона-Підбуж

3,7

2

С140402

Винники-Ступниця

4,0

3

С140403

Дрогобич-Снятинка

1,9

4

С140404

Дрогобич-Дережичі

2,8

5

С140405

Новий Кропивник-Перепростиня

2,7

6

С140406

Модричі-(Турка-Пісочна)

1,7

7

С140407

Зимівки-Уличне

8,0

8

С140408

Волоща-Зади

1,0

9

С141909

Ясениця-Новий Кропивник

4,6

10

С140410

Летня-Коросниця

1,4

11

С140411

Ортиничі-Биків

4,5

12

С140412

Зади-Тинів

1,7

13

С141713

Стрілки-Новий Кропивник

18,7

32

С140414

(Турка-Пісочна)-Довге

2,2

33

С140415

(Турка-Пісочна)-Далява

3,2

34

С140416

Почаєвичі-(Нижанковичі-Стрий)

1,0

35

С140417

Бійничі-(Нижанковичі-Стрий)

3,1

36

С141418

Городище-Східниця

24,5

37

С140419

Локоть-(Турка-Пісочна)

1,7

38

С140420

Котовань-Ступниця

3,5

39

С140421

Дрогобич-Тустановичі

6,4

40

С140422

Воля Якубова-Залужани

3,7

41

С140423

Смільна-Залокоть

5,9

42

С140424

Нагуєвичі-Лішня

11,2

43

С140425

Лужок-(Нижанковичі-Стрий)

3,6

44

С140426

Ступниця-Лішня

13,4

27

С140427

Опори-Летня

0,8

28

С140428

Новошичі-Ріпчиці

29,2

29

С140429

Снятинка-Рихтичі

6,1

30

С140430

Трускавець-Стебник

1,4

31

С140431

Городківка-Літиня

4,8

32

С140432

Воля-Добрівляни

6,3

33

С140433

Рихтичі-Михайлевичі

4,3

34

С140434

Добрівляни-Ролів

6,9

35

С140435

Меденичі-Летня

4,7

36

С140436

Доброгостів-Бистрий

2,5

37

С140437

Вороблевичі-Рихтичі

12,1

38

С140438

Рибник-Довге

4,7

39

С140439

(Нижанковичі-Стрий)-Нижні Гаї

5,8

40

С140440

(Нижанковичі-Стрий)-Раневичі

3,4

41

С140441

Нове Село-Болехівці

3,2

42

С140442

(Нижанковичі-Стрий)-Верхні Гаї

1,5

43

С140443

(Трускавець-Стебник)-Станиля

1,8

Разом по районних:

239,6

Всього по Дрогобицькому районі:

298,8

Жидачівський район

Обласні

1

О140901

Розділ-Жирова

6,3

2

О140502

Жидачів-Верчани

7,4

3

О141803

Стрий-Журавне

16,4

4

О140504

Нові Стрілища-Ходорів

14,8

Разом по обласних:

44,9

Районні

1

С140501

Дем’янка-Лісна-Іванівці

5,3

2

С140502

Заріччя-Межиріччя

6,0

3

С140503

Жидачів-Сулятичі

19,4

4

С140504

Жидачів-Рогізно-Бережниця

7,8

5

С140505

Заболотівці-Бортники

11,9

6

С140506

Борусів-(Вибранівка-Отиневичі)

2,3

7

С140507

Піддністряни-Рудківці-Жирова

10,5

8

С140508

Бережниця-Журавків

0,9

9

С141809

Слобідка-Журавне

15,3

10

С140510

Бережниця-Йосиповичі

11,7

45

С140511

Юшківці-Берездівці

6,1

46

С140512

Мельнич-Тартак

1,9

47

С140513

Галич-Старе Село

8,6

48

С140514

Соколівка-Сенів

1,2

41

С140515

Гніздичів-Жирівське

6,6

29

С140516

Квітневе-Бертишів

5,1

30

С140517

Закривець-Трибоківці

4,0

31

С140518

Старі Стрілища-Нові Стрілища

3,0

32

С140519

Прибілля-Грусятичі

7,5

33

С140520

Бориниці-Дроховичі

3,2

34

С140521

Городище-Отиневичі

3,7

35

С140522

Дем’янка-Наддністрянська-Дем’янка-Лісна

2,3

36

С140523

Садки-Вовчатичі

1,6

37

С140524

Кам’яне-Буковина

10,9

38

С140525

Вільхівці-Воля Любомирська-Пчани

6,9

39

С140526

Підліски-Новосільці

2,3

40

С140527

Черемхів-(Ходорів-Молодинче-Вербиця)

0,7

28

С140928

Держів-Тейсарів

1,9

42

С140529

Голешів-Луковець

7,8

43

С140530

Руда-Махлинець

7,8

44

С140531

Дунаєць-(Стрий-Журавне)

2,5

45

С140532

Лапшин-(Голешів-Луковець)

1,0

46

С140533

Луковець-Новошини

1,7

47

С140534

Луковець-Журавне

4,4

48

С140535

Корнелівка-Сидорівка

5,9

49

С140536

Журавне-Маринка-Тернавка

10,1

50

С140537

Старе Село-Тернавка

7,0

51

С140538

Дубравка-Сулятичі

11,6

52

С140539

Дубравка- Тернавка

1,2

53

С140540

Которини-(Галич-Старе Село)

1,1

54

С140541

Монастирець-Протеси

9,6

55

С140542

Лисків-Корчівка

1,7

56

С140543

Дев’ятники-Кнісело

10,8

44

С140544

Лучани-Ліщини

0,9

45

С140545

Кологури-Лучани

12,7

46

С140546

Березина-Ходорківці

12,8

47

С140547

Вибранівка-Отиневичі

17,7

48

С140548

Ходорів-Молодинче-Вербиця

20,6

49

С140549

Демидів-Добрівляни

2,1

50

С140550

Мельнич-Чертіж

13,5

51

С140551

Квітневе-Баківці

2,5

52

С140552

Вовчатичі-Добрівляни

5,6

53

С140553

Любша-Мазурівка

2,3

54

С140554

Подорожнє-Чертіж

7,1

Разом по районних:

350,6

Всього по Жидачівському районі:

395,5

Жовківський район

Обласні

1

О140601

Рава-Руська-Гайок

19,3

 

 

Разом по обласних:

19,3

Районні

1

С140601

Потелич-Кам’янка-Липник-Річки

28,0

2

С140602

Думичі-Панчишини

11,3

3

С140603

Жовква-Мокротин-Сулимів

17,0

4

С140604

Туринка-Батятичі

6,1

5

С140605

Куликів-Великосілки

7,9

6

С140606

Нова Кам’янка-Бишків

5,4

7

С140607

Пили-Замочок

5,6

8

С140608

Завадів-Малий Дорошів

9,8

9

С142009

Немирів-Добросин

15,0

10

С140610

Воля Гомулецька-Малі Підліски

11,0

11

С140611

Великі Грибовичі-Дубляни

5,0

12

С140612

Боянець-Купичволя

7,6

13

С140613

Грядка-Городжів

16,2

14

С140614

Рава-Руська-Магерів

13,1

15

С140615

Пристань-В’язова

16,0

16

С140616

Любеля-Крехів

18,3

17

С140617

Любеля-Туринка

11,9

18

С140618

Двірці-Туринка

3,7

19

С140619

Воля-Висоцька-Глинсько

2,3

20

С140620

Нова Скварява-Мокротин

7,6

21

С140621

Зіболки-Артасів

4,9

22

С140622

Гута Обединська-Потелич

6,5

23

С140623

Монастирок-Погарисько

3,8

24

С140624

Кам’яна Гора-(Рава-Руська-Магерів)

2,0

25

С140625

Підлісся-Магерів

4,9

26

С140626

Сопошин-Мацошин

3,7

27

С140627

Борове-Рава-Руська

5,2

28

С140628

Підгородне-Шабельня

3,3

29

С140629

Монастирок-(Рава Руська-Магерів)

3,0

30

С140630

Станція Кам’янка-Волоська-(Львів-Рава- Руська)

1,0

31

С140631

Синьковичі-Кушти

1,5

32

С140632

Хитрейки-Кунин

4,1

33

С140633

Геруси-Мавдрики

1,3

34

С140634

(Львів-Рава-Руська)-Березина

2,7

35

С140635

Лавриків-Бокали

1,1

36

С140636

Цитуля-Руда-Крехівська

2,2

37

С140637

Козулька-Крехів

1,7

38

С140638

Кунин-Бір-Кунинський

5,0

39

С140639

Дениси-Сідельники

2,0

40

С140640

Добросин-Кочмарі

0,7

41

С140641

Завади-Воля-Висоцька

2,0

42

С140642

Мокротин-Журі

3,7

43

С140643

Замочок-Діброва

1,1

44

С140644

Любеля-Соснина

2,5

45

С140645

(Ковель-Жовква)-Оплітна

1,1

46

С140646

Малі Грибовичі-Великі Грибовичі

6,3

47

С140647

(Львів-Рава-Руська)-Муроване

1,6

48

С140648

Передримихи-Артасів

5,2

49

С140649

(Потелич-Кам’янка-Липник-Річки)-Забір’я

1,6

50

С140650

Гійче-Мельники-Луг

2,2

51

С140651

Іванусі-Дячки

1,9

52

С140652

Борове-Потелич

2,0

53

С140653

Матвин-Бабкани

1,2

54

С140654

Лужки-Борове

1,0

55

С140655

Борове-Рава-Руська

0,2

56

С140656

(Львів-Рава-Руська)-Загірні

0,4

57

С140657

Пирятин-Гараєць

7,1

58

С140658

Кам’янка-Липник-Помлинів

2,8

59

С140659

Долина-Заглина

3,3

60

С140660

Кам’янка-Липник-Луцики

0,1

61

С140661

Боянець-Верени

5,6

62

С140662

(Львів-Рава-Руська)-станція Лавриків

0,7

63

С140663

(Ковель-Жовква)-Сернівка

2,0

64

С140664

Геруси-Окопи

0,1

65

С140665

Замочок-Борове

0,8

66

С140666

(Немирів-Добросин)-Бірки

1,8

67

С140667

Магерів-Велике Передмістя

2,6

68

С140668

Крута Долина-Липники

3,6

69

С140669

(Миколаїв-Бібрка)-Гутка

0,8

70

С140670

Великі Передримихи-(Миколаїв-Бібрка)

2,0

71

С140671

Гори-Зіболки

2,5

72

С140672

Блищиводи-Смереків

5,3

73

С140673

Дернівка-(Миколаїв-Бібрка)

0,6

74

С140674

Нагірці-Могиляни

4,3

75

С140675

Надичі-Малі Підліски

8,3

76

С140676

Нове Село-Кошелів

2,5

77

С140677

Збиранка-Голоско

1,4

78

С140678

Мокротин-Відродження

1,2

79

С140679

Туринка-Руда

1,2

80

С140680

(Туринка-Батятичі)-Білий Ліс

3,5

81

С140681

(Куликів-Великосілки)-Батівка

1,0

82

С140682

Кам’яна Гора-Підкам’яна Гора

1,3

83

С140683

Зашків-Зарудці

2,6

84

С140684

(Немирів-Добросин)-станція Добросин

2,0

85

С140685

(Львів-Рава-Руська)-Жовква

1,6

86

С140686

Чорний Луг-Зарудці

1,4

87

С140687

Куликів-Костеїв

5,6

Разом по районних:

393,0

Всього по Жовківському районі:

412,3

Золочівський район

Обласні

1

О140701

Золочів-Красне

12,2

2

О141102

Перемишляни-Чемеринці-Плугів

22,0

3

О140103

Ясенів-Золочів

11,4

 

 

Разом по обласних:

45,6

Районні

1

С140701

Вижняни-Розворяни-Глиняни

8,9

2

С140202

Гутисько-Тур’янське-Почапи

11,9

8

С140703

Золочів-Кропивна-Новосілки-Брюховичі

20,2

9

С140704

Глиняни-Перегноїв-Словіта

9,2

10

С140705

Бортків-Скварява

11,7

6

С140206

Красне-Чемеринці

21,0

7

С140707

Заставне-Глиняни

3,6

8

С140708

Червоне-Княже-Ясенівці

7,7

9

С140709

Ремезівці-Сновичі

1,5

10

С140710

Підгородне-Струтин

1,8

11

С140711

Сасів-Кругів

16,3

12

С140712

Зарваниця-Новоселище-Плугів

16,1

13

С140713

Поморяни-Кальне

0,9

14

С140714

Хильчиці-Ясенівці

2,2

15

С140715

Ремезівці-Бібщани

12,5

16

С140716

Поморяни-Розгадів

1,5

17

С140717

Городилів-Обертасів

11,2

18

С140718

Опаки-Хмелева

5,3

19

С140719

Золочів-Золочівка

0,5

20

С140720

Лісове-Зашків

2,7

21

С140721

Гологори-Майдан-Гологірський

5,4

22

С140722

Бужок-Білий Камінь

1,6

23

С140723

Об’їзд с.Білий Камінь

1,5

24

С140724

(Гутисько Туринське-Почапи)-Білий Камінь

0,4

25

С140725

Черемошня-Ушня

8,6

26

С140726

Почапи-Жуличі

2,7

27

С140727

Варшава-Вороняки

1,7

28

С140728

(Золочів-Кропивник-Новосілки-Брюховичі)-Коропчик

1,0

29

С140730

Сновичі-Красносільці

3,6

30

С140731

Чижів-(Перемишляни-Чемеринці-Плугів)

1,3

31

С140732

Сасів-Побіч-з під’їздом до кар’єру

5,9

32

С140733

Зозулі-Козаки

4,2

33

С140734

Підлипці-Кам’янисте

2,3

34

С140735

Руда-Кам’янисте

1,7

35

С140736

Підлисся-Розваж-Білий Камінь

9,4

36

С140737

Гавареччина-Білий Камінь

3,9

37

С140738

Верхобуж-Колтів

3,5

38

С140739

Женів-Глиняни

3,7

39

С140740

Копані-(Городилів-Обертасів)

2,0

40

С140741

Ясенівці-Залісся

2,7

41

С140742

(Львів-Тернопіль)-Новосілки

1,3

42

С140743

Стінка-Гологірки

2,4

43

С140744

(Львів-Тернопіль)-Печенія

1,0

44

С140745

(Львів-Тернопіль)-Кобилеччина

1,0

45

С140746

(Львів-Тернопіль)-Митулин

0,9

46

С140747

Куровичі-Туркотин

3,4

47

С140748

Косичі-Підгайчики

1,4

48

С140749

(Гологори-Майдан-Гологірський)-Кіндратів

1,2

49

С140750

(Перемишляни-Чемеринці-Плугів)-Махнівці

2,0

50

С140751

Торгів-Богутин

4,2

51

С140752

Поморяни-Кульби

4,5

52

С140753

(Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни) -Мазів

0,4

53

С140754

Хильчиці-Комбікормовий завод

0,3

54

С140755

Папірня-Сасів

0,9

Разом по районних:

258,7

Всього по Золочівському районі:

304,3

Кам’янка-Бузький район

Обласні

1

О140601

Рава-Руська-Гайок з під”їздом до АБЗ

15,2

2

О140203

Буськ-Вузлове

9,0

 

 

Разом по обласних:

24,2

Районні

1

С140801

Кам’янка-Бузька-Руда Сілецька

9,8

2

С140802

Кам’янка-Бузька-Рожанка

8,1

5

С140803

Кам’янка-Бузька-Прибужани

1,0

4

С140604

Туринка-Батятичі

8,0

5

С140605

Куликів-Великосілки

17,1

6

С140806

Ременів-Старий Яричів

6,1

7

С140807

Дернів-Цеперів

13,4

8

С140808

(Львів-Луцьк)-Полонична

11,7

9

С140809

Зубів Міст-Прибужани

1,4

10

С141210

Муроване-Новий Яричів

2,4

11

С140811

Колоденці-Старий Яричів

12,0

12

С140812

Банюнин-Убині

6,2

13

С140813

Цеперів-Старий Яричів

3,9

14

С140814

Сілець-(Львів-Луцьк)

3,5

15

С140815

Желдець-Воля-Жовтанецька

6,9

16

С140816

Ременів-Руданці

2,6

17

С140817

Вихопні-Колоденці

3,9

18

С140818

(Львів-Луцьк)-Жовтанці

2,2

19

С140819

Дальнич-Сапіжанка

8,9

20

С140820

Кукезів-Цеперів

2,5

21

С140821

Дідилів-(Київ-Чоп)

2,0

22

С140822

Дідилів-Убині

1,3

23

С140823

Горпин-Великосілки

5,7

24

С140824

Хренів-Убині

1,0

25

С140825

(Миколаїв-Бібрка)-Тадані

2,0

26

С140826

Сілець-Бараташі

1,5

27

С140827

Великосілки-(Миколаїв-Бібрка)

1,7

28

С140828

Стрептів-Деревляни-Спас

10,8

29

С140829

Тишиця-Старий Добротвір

4,2

30

С140830

Стриганка-Старий Добротвір

4,9

31

С140831

Тичок-Сілець

2,3

32

С140832

Сілець-Долина

1,0

33

С140833

Мазарня-Каранська -Незнанів

2,3

34

С140834

Гряда-Незнанів

6,0

35

С140835

Рожанка-Батятичі

4,7

36

С140836

Константинівка-Зубів Міст

1,0

37

С140837

Сокіл-Желдець

4,2

38

С140838

Мазярка-Желдець

2,2

39

С140839

Липники-Батятичі

2,1

40

С140840

Зубів Міст-Батятичі

1,2

41

С140841

Желдець-Високофедорівка

2,5

42

С140842

Нова Лодина-Соколів

7,8

43

С140843

Спас-Стрептів

3,1

44

С140844

Новий Став-Честині-(Львів-Луцьк)

4,5

45

С140845

Грабовець-Вихопні-Жовтанці

9,6

46

С140846

Грабовець-Загаї-Жовтанці

3,7

47

С140847

Честині-Печихвости

2,4

48

С140848

(Львів-Луцьк)-Печихвости-Велике Колодно

6,3

49

С140849

(Київ-Чоп)-Великі Підліски

2,5

Разом по районних:

236,1

Всього по Кам’янка-Бузькому районі:

260,3

Миколаївський район

Обласні

1

О140901

Розділ-Жирова

13,8

 

 

Разом по обласних:

13,8

Районні

1

С140901

Миколаїв-Прийма

1,4

2

С140902

Випучки-Рудники

12,2

3

С140903

Миколаїв-Хоросно

13,1

3

С140904

Криниця-Більче-Волиця

11,3

4

С140905

Гонятичі-(Київ-Чоп)

9,1

6

С140906

Пісочна-(Миколаїв-Жидачів-Калуш)

9,0

7

С140907

(Устя-Розвадів)-станція Миколаїв

1,5

8

С140908

Крупське-Розділ

6,9

9

С140909

Тростянець-Стільсько-Розділ

16,7

10

С140910

Колодруби-Мала Горожанка

4,8

11

С140511

Юшківці-Берездівці

5,2

12

С140912

Ричагів-Мала Горожанка-Вербіж

9,3

13

С141213

Щирець-Вербіж

3,9

14

С141214

Щирець-Красів

5,5

15

С140915

Горішнє-Долішнє-Станківці

3,2

16

С140916

Київець-Більче-Волиця

8,5

17

С140917

Липиці-Колодруби

1,7

20

С140918

Підзвіринець-Колодруби

4,0

19

С140919

Загір’я-Суха Долина (Київ-Чоп)

9,9

20

С140920

Коросниця-Більче

1,0

21

С140921

Рівне-Більче

1,0

22

С140922

Листв’яний-(Ричагів-Мала Горожанка-Вербіж)

2,2

23

С140923

Устя-Розвадів

3,5

24

С140924

станція Миколаїв- (Київ-Чоп)

2,6

25

С140925

Розвадів-(Київ-Чоп)

1,2

26

С140926

Острів-Держів

3,4

27

С140927

Красів-Поляна

15,3

28

С140928

Держів-Тейсарів

3,9

29

С140929

(Київ-Чоп)-Бродки

1,5

30

С140930

Стільсько-Ілів

4,4

31

С140931

Велика Горожанка-Новосілки Опарські

6,7

32

С140932

Трудове-Підлісся

5,4

33

С140933

Мала Воля-Стільсько

1,7

34

С140934

(Тростянець-Стільсько-Розділ)-Велика Воля

2,2

35

С140935

(Львів-Меденичі)-Гірське-Криниця

8,1

36

С140936

Надітичі-Пісочна

3,4

37

С140937

Рудники-(Київ-Чоп)

3,6

38

С140938

Берездівці-Підгірці

1,9

39

С140939

Більче-Сухе

5,4

40

С140940

Пісочна-Держів

5,0

Разом по районних:

220,6

Всього по Миколаївському районі:

234,4

Мостиський район

Обласні

1

О141001

Судова Вишня-Комарно

16,0

2

О141002

Нагірне-Добромиль

21,6

3

О141003

Мостиська-Краковець

13,6

 

 

Разом по обласних:

51,2

Районні

1

С141001

Биків-Крисовичі

15,2

2

С141002

Черневе-Арламівська Воля

7,0

3

С141003

Мостиська-Дидятичі

14,8

4

С141004

Воля-Садківська-Малі Мокряни

14,5

5

С141005

Крисовичі-Липники

5,0

6

С141006

Годині-Мишлятичі

11,1

7

С141007

Великі Мокряни-Купновичі

0,7

8

С141008

Мостиська Перші-(Львів-Шегині)

2,2

9

С141009

Твіржа-Волостків

11,7

10

С141010

Мостиська Другі-(Львів-Шегині)

3,2

11

С141011

Шегині -Боляновичі

15,2

12

С141012

Шегині-Циків

15,8

13

С141013

Крисовичі-Княгиничі

22,0

14

С141014

Хідновичі-Боратичі

3,3

15

С141015

Малнів-Піхи-Мартини-Малнів

12,9

16

С141016

(Судова Вишня-Комарно)-Дидятичі

1,9

17

С141017

(Львів-Шегині)-Судова Вишня

7,1

18

С141018

Бортятин-Довгомостиська

5,2

19

С141019

Поповичі-Хідновичі

1,0

20

С141020

(Нагірне-Добромиль)-Храптичі

1,3

21

С141021

Заверхи- Черневе

5,2

22

С141022

Іорданівка-Боляновичі

3,6

23

С141023

(Нагірне-Добромиль)-Тамановичі

2,7

24

С141024

(Мостиська-Дрогобич)-Буховичі

0,8

25

С141025

Закостілля-Липники

2,3

26

С141026

Крукеничі-Вишенька

5,9

27

С141027

Піхи-Рожаки

0,8

28

С141028

Підгать-Арламівська Воля

2,7

29

С141029

(Мостиська-Дидятичі)-Добошівка

1,2

30

С141030

Садковичі-Ятвяги

0,6

31

С141031

Чижевичі-(Крисовичі-Княгиничі)

0,8

32

С141032

Ніговичі-Кропильники

3,5

33

С141033

Зав’язанці-Костильники

3,5

34

С142034

Наконечне-Гостинцеве

9,0

35

С141035

Малі Мокряни-Макунів-Берці

6,1

36

С141036

Дмитровичі-Заріччя

2,0

37

С141037

(Судова Вишня-Комарно)-Кути

1,6

38

С141038

Малнів-Загорби

2,9

39

С141039

Колодків-Соколя

5,8

40

С141040

Пісок-Хоросниця-Мистичі

13,7

41

С141041

Буців-Шегині

4,0

42

С141042

Заріччя-(Львів-Шегині)

3,2

43

С141043

Берегове-Королин

2,1

44

С141044

Вуйковичі-Завадів

1,7

45

С141045

Дмитровичі-Кульматичі

3,7

46

С141046

Великі Новосілки-Малі Новосілки

1,8

47

С141047

Биків-Гусаків

5,3

48

С141048

(Мостиська-Дидятичі)-Санники

1,3

49

С141049

Хатки-(Крисовичі-Княгиничі)

1,0

50

С141050

(Нагірне-Добромиль)-Толуковичі

2,0

51

С141051

Вовчищовичі-Мала Діброва

5,2

52

С141052

Гусаків -Радохинці

7,2

53

С141053

Гусаків -Гориславичі

2,4

54

С141054

(Нагірне-Добромиль)-Гостиславичі

2,3

55

С141055

(Воля-Садківська-Малі Мокряни)-Великі Мокряни

0,6

56

С141056

Ваньковичі-Кропильники

0,6

57

С141057

(Ніговичі-Кропильники)-Солтиси

0,9

58

С141058

Соколя-Максимці

1,6

59

С141059

Загороди-Кути

1,0

Разом по районних:

293,7

Всього по Мостиському районі:

344,9

Перемишлянський район

Обласні

1

О141101

Стрілки-Ушковичі

20,5

2

О141102

Перемишляни-Чемеринці-Плугів

24,9

3

О141103

Бережани-Нараїв-Брюховичі

12,0

 

 

Разом по обласних:

57,4

Районні

1

С141101

Шопки-Станимир-Ганачівка

11,6

2

С141102

Бібрка-Добряничі

23,9

3

С140703

Золочів-Кропивна- Новосілки-Брюховичі

32,2

4

С141104

Перемишляни-Чуперносів-Ушковичі

3,5

5

С141105

(Куровичі-Рогатин)-Бачів

5,0

6

С140206

Красне-Чемеринці

8,0

7

С141107

Лоні-Борщів

10,6

8

С141108

Унів-(Рівне-Перемишляни)

2,7

9

С141109

Болотня-Рівна

6,6

10

С141110

Березівка-(Куровичі-Рогатин)

7,4

11

С141211

Старе Село-Коцурів-Затемне

15,1

12

С141212

Давидів-Товщів-Бібрка

12,1

16

С141113

Вовків-Білка

4,0

14

С141114

Мерещів-Малий Полюхів

9,5

15

С141115

Вільховець-Гута

7,4

16

С141116

Лани-Вілявче

7,0

17

С141117

Лани-Гончарів

1,8

18

С141118

(Копань-Свірж)-Підвисоке

1,2

19

С141119

Виписки-Пнятин

3,1

20

С141120

Мазурі-Подусільна

2,4

21

С141121

Плеників-(Красне-Чемеринці)

3,0

22

С141122

Козубатиця-(Перемишляни-Чемеринці-Плугів)

2,4

23

С141123

Хомина-Біле

3,8

24

С141124

Вишнівчик-Камінна

2,5

25

С141125

Сивороги-Коросно

5,7

26

С141126

Копань-Свірж

4,4

27

С141127

Підмонастир-Волощина

4,8

28

С141128

Підвисоке-Кимир

2,6

29

С141129

Виписки-Ладанці

4,0

30

С141130

(Перемишляни-Чемеринці-Плугів)-Кутерноги

1,9

31

С141131

Кимир-Неділиська

4,0

32

С141132

Чемеринці-Гуральня

3,1

33

С141133

Свірж-Глібовичі

3,7

34

С141134

Стоки-Вілявче

2,0

35

С141135

Великі Глібовичі-Вибранівка

6,7

36

С141136

Глібовичі-Мивсева

1,9

37

С141137

Глібовичі-Грабник

1,9

38

С141138

(Перемишляни-Чемеринці-Плугів)-Курний

1,0

39

С141139

Мерещів-Добряничі

8,0

40

С141140

Дунаїв-Тернівка

0,8

41

С141141

Тучне-Прибинь

3,0

42

С141142

(Куровичі-Рогатин)-Залип’я

1,1

43

С141143

Вишнівчик-Лонівка

2,0

44

С141144

Свірж-Задубина

1,4

45

С141145

Іванівка-Яблунів

1,6

46

С141146

Кореличі-Миці

2,9

47

С141147

Мазурі-Рубче

2,0

48

С141148

Подусільна-Рівна

1,0

Разом по районних:

258,3

Всього по Перемишлянському районі:

315,7

Пустомитівський район

Обласні

0,0

Районні

1

С141201

Яструбків-Щирець

6,4

2

С141202

Рудно-Західний обхід м.Львова

0,5

3

С141203

Львів-Сухоріччя

16,7

4

С141204

Львів-Сокільники

3,5

5

С141205

Пустомити-Поршна

4,0

6

С141206

Пустомити-Семенівка

9,5

7

С141207

Пустомити-Містки

6,3

8

С141208

Пустомити-Оброшине

5,3

9

С141209

Оброшине-Наварія

7,3

10

С141210

Муроване-Новий Яричів

15,7

11

С141211

Старе Село-Коцурів-Затемне

9,7

12

С141212

Давидів-Товщів-Бібрка

11,9

13

С141213

Щирець-Вербіж

7,4

14

С141214

Щирець-Красів

5,2

15

С141215

Ков’ярі-Милятичі

15,1

16

С141216

Винники-Чишки

5,1

17

С141217

Шоломинь-(Старе Село-Коцурів-Затемне)

10,0

18

С141218

станція Підбірці-(Львів-Сухоріччя)

1,0

19

С141219

Загір’я-Суха Долина-(Київ-Чоп)

11,8

20

С141220

станція Зимна Вода-Зимна Вода

3,1

21

С141221

Верхня Білка-Острів

7,1

22

С141222

(Львів-Тернопіль)-Під’ярків

6,2

23

С141223

Сокільники-Західний обхід м.Львова

0,8

24

С141224

Пасіки Зубрицькі-Жирівка

4,5

25

С141225

Виннички-Давидів

5,3

26

С141226

Ставчани-станція Ставчани

2,9

27

С141227

Ставчани-Щирець

16,8

28

С141228

Об’їзд м.Пустомити

2,4

29

С141229

Липники-Милятичі

8,6

30

С141230

(Київ-Чоп)-Гамаліївка

1,2

31

С141231

(Львів-Сухоріччя)-Лисиничі

1,3

32

С141232

Журавники-Тарасівка

8,4

33

С141233

(Львів-Тернопіль)-Підберізці

2,0

34

С141234

Скнилів-Басівка

4,6

35

С141235

Острів-Чижиків

2,3

36

С141236

Семенівка-Хоросно

8,5

37

С141237

(Пустомити-Семенівка)-Радвани

0,8

38

С141238

Поршна-Липники

4,2

39

С141239

Сокільники-(Львів-Меденичі)

1,0

40

С141240

Ков’ярі-(Київ-Чоп)

1,0

41

С141241

(Київ-Чоп)-Раковець

1,6

42

С141242

(Київ-Чоп)-Гаї-Острів

14,8

43

С141243

Кам’янопіль-(Київ-Чоп)

1,2

44

С141244

Гаї-Підсоснів

6,5

45

С141245

Борщовичі-Нижня Білка

2,5

46

С141246

Дібрівки-Ставчани

1,6

47

С141247

Гаї-Звенигород

2,0

48

С141248

Малечковичі-Ков’ярі

2,2

49

С141249

(Мукачеве-Львів)-Давидів

0,5

50

С141250

(Давидів-Товщів-Бібрка)-Черепин

2,0

51

С141251

Поршна-Підсадки

4,1

52

С141252

Жирівка-Вовків

1,0

53

С141253

Коцурів-Гринів

2,8

54

С141254

Загір’я-Грабник

1,8

55

С141255

Старе Село-Будьків

3,1

56

С141256

Диб’янки-Сердиця

1,0

57

С141257

Шуфраганка-Сердиця

2,2

58

С141258

Милошевичі-Хоросно

3,5

59

С141259

Милошевичі-Береги-Хоросно

5,6

60

С141260

(Давидів-Товщів-Бібрка)-Селисько

1,0

61

С141261

Лани-Попеляни-Черкаси

5,9

62

С141262

Раковець-Липники

2,5

Разом по районних:

314,8

Всього по Пустомитівському районі:

314,8

Радехівський район

Обласні

1

О140101

Броди-Сморжів

7,6

2

О141602

Сокаль-Стоянів

14,1

3

О140203

Буськ-Вузлове

3,4

 

 

Разом по обласних:

25,1

Районні

1

С141301

Радехів-Ганунин

1,4

2

С141302

Поздимир-Яструбичі-Корчин

11,0

3

С141303

Вузлове-Дмитрів

8,5

4

С141304

Радехів-Синьків-Немилів

16,2

5

С141305

Радехів-Мукані

10,6

6

С141306

Радехів-Нивиці

16,3

7

С141307

Радехів-Дмитрів

5,9

8

С141308

Радехів-Станин-Павлів

14,4

9

С141309

Синьків-Стремільче

20,6

10

С141310

Лопатин-Березівка

10,4

11

С141311

Розжалів-Корчин

10,0

12

С141312

Адамівка-Завидче

12,5

13

С141313

Сушно-Тоболів-Новий Витків

10,0

14

С141314

Стремільче-Сморжів

6,6

15

С141315

Павлів-Вузлове

4,3

16

С141316

Сабанівка-Тетевчиці

4,0

17

С141317

Руденко-Кустин

5,4

18

С141318

Забава-Старий Витків

9,2

19

С141319

Барилів-(Синьків-Стремільче)

3,7

20

С141320

Волиця- Барилова-Куликів

5,0

21

С141321

Увин-(Синьків-Стремільче)

3,1

22

С141322

Оглядів-Монастирок Оглядівський

3,7

23

С141323

Яструбичі-Волиця

6,7

24

С141324

Раковище-Вузлове

6,5

25

С141325

Нестаничі-Вузлове

5,5

26

С141326

Бабана-Оглядів

1,6

27

С141327

Оглядів-Гута-Скляна

5,6

28

С141328

Пустельники-Нивиці

7,6

29

С141329

Колісники-(Рівне-Перемишляни)

1,8

30

С141330

(Броди-Сморжів)-Саджалка

1,4

31

С141331

(Стремільче-Сморжів)-Загатка

2,0

32

С141332

Торки-Ордів

7,9

33

С141333

Стирківці-(Синьків-Стремільче)

1,1

34

С141334

(Броди-Червоноград)-Радванці

2,2

35

С141335

Батиїв-Кустин

6,5

36

С141336

(Броди-Червоноград)-Кути

2,0

37

С141337

Руденко-Хмільно

2,2

38

С141338

Новоставці-Березівка

1,3

39

С141339

(Рівне-Перемишляни)-Підмонастирок

11,6

40

С141340

Старий Майдан-(Пустельники-Нивиці)

1,2

Разом по районних:

267,5

Всього по Радехівському районі:

292,6

Самбірський район

Обласні

1

О141001

Судова Вишня-Комарно

15,5

2

О141407

Калинів-Дубляни-Волоща

25,2

 

 

Разом по обласних:

40,7

Районні

1

С141401

Рогізно-Бірчиці

17,8

2

С141402

Садковичі-Чернихів

18,7

3

С141403

Мала Білина-Озерне

7,3

4

С141404

Колбаєвичі-Конюшки-Королівські

10,8

5

С141405

Никловичі-Задністряни

25,5

6

С141406

Новий Острів-Сусолів-Мости

13,7

7

С141407

Містковичі-Бабино

10,7

8

С141408

Дубляни-Велика Озимина

2,6

9

С141409

Кружики-Нагірне

11,9

10

С141410

Нагірне-Звір

16,8

11

С141711

Дроздовичі-Міженець-Бісковичі

7,1

12

С141712

Передільниця-Садковичі

6,2

13

С141413

Язи-Максимовичі

5,9

14

С141414

Звір-Лукавиця

10,1

15

С141415

Купновичі-Зарайськ

9,1

16

С141416

Рудки-Хлопчиці-(Львів-Ужгород)

7,1

17

С141417

Чернихів-Максимовичі

13,8

18

С141418

Городище-Східниця

2,0

19

С141419

Самбір-(Мостиська-Дрогобич)

0,7

20

С141420

(Львів-Ужгород)-Ваньовичі

4,9

21

С141421

Сприня-Підбуж

1,6

22

С141422

Бісковичі-(Мостиська-Дрогобич)

6,0

23

С141423

(Страшевичі-Задністря)-Чуква

2,9

24

С141424

Блажів-Черхава

8,0

25

С141425

Красниця-(Вербівка-Бісковичі)

1,2

26

С141426

Вільшаник-Трояни

4,9

27

С141427

Бабино-Пиняни

3,1

28

С141428

Острів-Луки

4,3

29

С141429

Мала Озимина-Велика Озимина

2,1

30

С141430

Гординя-Залужани

7,3

31

С141431

Канафости-Вощанці

0,9

32

С141432

Загір’я-(Никловичі-Задністряни)

2,6

33

С141433

Шептичі-Михайлевичі

3,2

34

С141434

Велика Білина-Велика Хвороща

2,7

35

С141435

Подільці-Задністряни-Сусолів

7,9

36

С141436

Вощанці-Острів

10,0

37

С141437

Круковець-Погірці

7,7

38

С141438

Вістовичі-(Львів-Ужгород)

2,4

39

С141439

Кропильники-Ваньковичі

2,8

40

С141440

Боляновичі-Верхівці

1,9

41

С141441

(Львів-Ужгород)-Долобів

6,5

42

С141442

Вербівка-Бісковичі

10,9

43

С141443

(Рогізно-Бірчиці)-Малі Баранівці

1,3

44

С141444

(Никловичі-Задністряни)-Чайковичі

1,8

45

С141445

Калинів-Кружики

3,3

46

С141446

(Дроздовичі-Міженець-Бісковичі)-Заріччя

3,6

47

С141447

Гординя-(Калинів-Дубляни-Волоща)

3,6

48

С141448

(Львів-Ужгород)-Хатки

1,8

49

С141449

(Нижанковичі-Стрий)-Дубрівка

2,2

50

С141450

(Нижанковичі-Стрий)-Ралівка

1,0

51

С141751

Страшевичі-Задністря

9,4

52

С141452

Глибоч-Трояни

1,2

53

С141453

Мала-Спринька-(Звір-Лукавиця)

1,6

54

С141454

Лукавиця-Лопушно

3,1

Разом по районних:

337,5

Всього по Самбірському районі:

378,2

Сколівський район

Обласні

1

О140406

Східниця-Верхнє Синьовидне

22,5

 

 

Разом по обласних:

22,5

Районні

1

С141501

Славське-Опорець

15,7

2

С141502

Тухолька-Климець

15,6

3

С141503

(Київ-Чоп)-Сколе

3,5

4

С141504

(Київ-Чоп)-Межиброди

1,3

5

С141505

Завадка-Козьова

18,8

6

С141506

Климець-Лавочне-Тухолька

36,6

7

С141507

Хітар-Тухля

25,1

8

С141508

Тухля-Либохора

7,0

9

С141509

Ямельниця-Крушельниця

4,3

10

С141510

Нижнє Синьовидне-Кам’янка

14,9

11

С141511

Верхнє Синьовидне-Дубина-Кам’янка

15,4

12

С141512

Завадка-Орява

16,6

13

С141513

Завадка-Задільське

9,9

14

С141514

Орів-Нижня Стинава

13,3

15

С141515

Славське-Вигода

22,3

16

С141516

Славське-Хащованя

14,4

17

С141517

(Київ-Чоп)-Сможе

5,9

18

С141518

(Славське-Вигода)-Верхня Рожанка

2,0

19

С141519

Урич-Тустань

0,8

20

С141520

(Климець-Лавочне-Тухолька)-Жупани

2,6

21

С141521

Мита-Сухий Потік

2,5

22

С141522

Сопіт-Підгородці

4,9

23

С141523

(Східниця-Верхнє Синьовидне)-Крушельниця

2,5

24

С141524

Зимівки-Орів

4,8

25

С141525

Корчин-Дубина

4,3

26

С141526

(Нижнє Синьовидне-Кам’янка)-Побук

2,4

27

С141527

Святослав-Коростів

3,1

28

С141528

Ростоки-Орявчик

1,5

29

С141529

Головецько-Пшонець

4,1

30

С141530

(Київ-Чоп)-Долинівка

1,5

31

С141531

Решітка-Ялинкувате

12,9

32

С141532

Верхнячка-Лази

2,5

Разом по районних:

293,0

Всього по Сколівському районі:

315,5

Сокальський район

Обласні

1

О140601

Рава-Руська-Гайок

26,6

2

О141602

Сокаль-Стоянів

24,2

3

О141603

Сокаль-Бояничі

5,7

4

О141604

Червоноград-Перетоки

27,7

5

О141605

Белз-Великі Мости

17,9

6

О141606

КПП “Варяж”-Бояничі

9,0

7

О141607

Сокаль-Червоноград

9,3

 

 

Разом по обласних:

120,4

Районні

1

С141601

Угнів-Домашів

8,1

2

С141602

Белз-Ванів-Острів

11,1

3

С141603

Хоробрів-Опільсько

6,8

4

С141604

Комарів-Переспа

13,2

5

С141605

Ільковичі-Копитів

9,9

6

С141606

Скоморохи-Роятин

6,0

7

С141607

Тартаків-Княже

13,9

8

С141608

Спасів-Смиків-Княже

14,2

9

С141609

Іваничі-Перетоки

3,2

10

С141610

Ульвівок-Забужжя

10,7

11

С141611

Шарпанці-Тартаків

20,5

12

С141612

Варяж-Белз

14,6

13

С141613

Стаївка-Пристань

21,7

14

С141614

(Варяж-Белз)-Себечів-Муроване

8,6

15

С141615

Сілець-Соснівка

4,0

16

С141616

(Ковель-Жовква)-Межиріччя

1,0

17

С141617

(Броди-Червоноград)-Волсвин

4,8

18

С141618

Тяглів-Домашів-Діброва

13,5

19

С141619

Піддубне-(Червоноград-Рава-Руська)

2,9

20

С141620

Заставне-(Червоноград-Рава-Руська)

1,1

21

С141621

Заболоття-(Червоноград-Рава-Руська)

1,9

22

С141622

Низи-(Белз-Великі Мости)

2,5

23

С141623

Перемисловичі-Цеблів

1,6

24

С141624

(Варяж-Белз)-Лешків

3,6

25

С141625

Угринів-Старгород

6,0

26

С141626

Пісочне-Шихтарі

6,0

27

С141627

Ниновичі-Хоробрів

3,1

28

С141628

Великі Мости-Борове

4,2

29

С141629

Гута-Савчин

2,6

30

С141630

Борятин-Добрячин

4,4

31

С141631

Трудолюбівка-Теляж

1,8

32

С141632

Забужжя-(Сокаль-Червоноград)

1,5

33

С141633

Музей Лопатіна-Скоморохи

0,5

34

С141634

Ромош-(Сокаль-Перетоки)

1,3

35

С141635

(Шарпанці-Тартаків)-Борки

1,0

36

С141636

Тудорковичі-Войславичі

4,3

37

С141637

Нісмичі-Лубнівка

3,1

38

С141638

Свитязі-Равщина

3,4

39

С141639

Гатківка-Савчин

8,1

40

С141640

Лещатів-Залижня

0,9

41

С141641

Матів-Смиків

1,0

42

С141642

Жвирка-Завишень

2,6

43

С141643

Тартаків-Романівка

3,6

44

С141644

Вербове-Жужеляни

5,5

45

С141645

Княже-Фусів

2,4

46

С141646

(Борятин-Добрячин)-Рудка

1,3

47

С141647

(Комарів-Переспа)-Волиця

3,1

48

С141648

Жовтневе-Белз

1,8

49

С141649

(Червоноград-Рава-Руська)-Хлівчани

8,9

50

С141650

(Белз-Великі Мости)-Куличків

1,5

51

С141651

Піддовге-(Рава-Руська-Гайок)

2,7

52

С141652

Бутини-Шишаки

1,2

53

С141653

Двірці-Заріка

0,5

54

С141654

Реклинець-Стремінь

3,0

55

С141655

(Сокаль-Червоноград)-Жвирка

1,2

56

С141656

Лучиці-Ганівка

2,4

57

С141657

Тартаків-Копитів

2,2

Разом по районних:

296,5

Всього по Сокальському районі:

416,9

Старосамбірський район

Обласні

1

О141002

Нагірне-Добромиль

20,5

 

 

Разом по обласних:

20,5

Районні

1

С141701

Мігово-Добромиль

7,5

2

С141702

Терло-Стрільбичі

26,2

3

С141703

Старий Самбір-Кобло

9,0

4

С141704

Мшанець-Стрілки

19,3

5

С141705

Нижанковичі-Дроздовичі

5,5

6

С141706

Велика Сушиця-Стрільбичі

6,6

7

С141707

Скелівка-Надиби

10,5

8

С141708

Чижки-Чаплі

9,1

9

С141709

Нове Місто-Стара Сіль

14,8

10

С141710

Тур’є-Ісаї

3,4

11

С141711

Дроздовичі-Міженець-Бісковичі

23,9

12

С141712

Передільниця-Садковичі

20,0

13

С141713

Стрілки-Новий Кропивник

13,8

14

С141714

Тершів-Лаврів-Грозьова

24,0

15

С141715

Тиха-Лаврів

13,4

16

С141716

Трушевичі-(Нижанковичі-Стрий)

3,4

17

С141717

Чаплі-Павлівка

3,6

18

С141718

Болозів-Вовча

3,2

19

С141719

Рожеве-Поляна

7,6

20

С141720

Шумина-Муроване-Тарнавка

7,0

21

С141721

Торчиновичі-(Львів-Ужгород)

0,5

22

С141722

Созань-Воля

6,7

23

С141723

(Тершів-Лаврів-Грозьова)-Велика Лінина

2,0

24

С141724

Мала Лінина-Стрілки

8,4

25

С141725

Ясениця Замкова-Піцарево

4,1

26

С141726

Катина-Старява

8,0

27

С141727

Губичі-(Нижанковичі-Стрий)

3,0

28

С141728

Солянуватка-(Нижанковичі-Стрий)

0,5

29

С141729

Терло-Максимівка

4,1

30

С141730

Нижанковичі-Библо

7,7

31

С141731

Грабівниця-Комаровичі

2,4

32

С141732

(Дроздовичі-Міженець-Бісковичі)-Дроздовичі

1,3

33

С141733

Грпішні Біличі-Біличі

4,5

34

С141734

Дністрик-Ріп’яна

2,0

35

С141735

Грушатичі-Дешичі

5,3

36

С141736

Конів-Букова

4,4

37

С141737

Засадки-Чаплі

4,8

38

С141738

Букова-Ракова

6,1

39

С141739

Стара Ропа-Тварі

3,2

40

С141740

Тершів-Сушиця

4,5

41

С141741

(Львів-Ужгород)-Мала Волосянка

0,8

42

С141742

Бачина-Морозовичі

5,4

43

С141743

Топільниця-Недільна

6,4

44

С141744

(Дроздовичі-Міженець-Бісковичі)-Вілюничі

1,1

45

С141745

Боратичі-Стороневичі

0,8

46

С141746

Стороневичі-(Нагірне-Добромиль)

1,3

47

С141747

Пацьковичі-Нижанковичі-Дроздовичі

1,6

48

С141748

Підмостичі-Трушевичі

1,0

49

С141749

Нове Місто-Посада Новоміська

3,5

50

С141750

Ракова-Надиби

7,6

51

С141751

Страшевичі-Задністря

2,0

52

С141752

Товарна-Конів

2,0

53

С141753

Кропивник-Княжпіль

3,9

54

С141754

(Мігово-Добромиль)-Велике

2,2

55

С141755

Поляна-Сливниця

2,6

56

С141756

Чаплі-Райнова

3,9

57

С141757

Морозовичі-(Львів-Ужгород)

0,5

58

С141758

Завадка-Сушиця

1,3

59

С141759

(Львів-Ужгород)-Спас

0,9

60

С141760

Великосілля-Мала Лінина

3,9

61

С141761

Тиха-Мшанець

8,9

62

С141762

Плоске-(Мшанець-Стрілки)

2,0

63

С141763

Оленів-Стрілки

2,3

64

С141764

Головецько-Смерічка

7,7

65

С141765

Дністрик-Лімна

2,0

66

С141766

Ясениця-Замкова-Велика Волосянка

4,9

Разом по районних:

395,8

Всього по Старосамбірському районі:

416,3

Стрийський район

 

 

Обласні

 

1

О140401

Дрогобич-Довголука

7,0

2

О140502

Жидачів-Верчани

13,1

3

О141803

Стрий-Журавне

17,1

4

О141804

Стрий-Меденичі

11,4

5

О141805

Під’їзд до м.Моршин

6,4

 

 

Разом по обласних:

55,0

Районні

1

С141801

Довголука-Конюхів

9,8

2

С141802

Голобутів-Завадів-Нежухів

6,8

3

С141803

Добрівляни-Добряни

3,8

4

С141804

Стрий-Добрівляни

3,8

5

С141805

Стрий-Конюхів

6,6

6

С141806

Стрий-Заплатин

4,9

7

С141807

Стрий-Дуліби

3,4

8

С141809

Слобідка-Журавне

21,7

9

С140510

Бережниця-Йосиповичі

3,0

10

С141811

Угерсько-Кути

10,9

11

С141812

Підгірці-Загірне

4,9

12

С141813

Баня-Лисовицька-Лани-Соколівські

14,3

13

С141514

Орів-Нижня Стинава

10,1

14

С141815

Ходовичі-Лани Соколівські

17,7

15

С141816

Миртюки-Розгірче

20,4

16

С141817

(Слобідка-Журавне)-Стрілків

1,5

17

С141818

Стрілків-Дідушичі

11,8

18

С141819

Конюхів-Гірне

5,6

19

С141820

Ланівка-Райлів

7,8

20

С141821

Жулин-Долішнє

4,7

21

С141822

Голобутів-Нежухів

3,1

22

С141823

Лисятичі-Кути

2,9

23

С141824

Угільня-Сихів

2,9

24

С141825

Гайдучина-Дашава

2,1

25

С141826

Дашава-Йосиповичі

2,9

26

С141827

Малі Дідушичі-Зарічне

5,2

27

С141828

Подорожнє-Зарічне

6,5

28

С141829

(Київ-Чоп)-Луг

5,2

29

С141830

(Київ-Чоп)-Пукеничі

2,2

30

С141831

Братківці-Пила

6,1

31

С141832

Нижня Лукавиця-Горішнє

8,1

32

С141833

Жулин-Танява

7,2

33

С141834

Лани Соколівські-Малі Дідушичі

5,0

34

С141835

Долішнє-Горішнє

3,8

35

С141836

Хромогорб-Любинці

2,9

36

С141837

Семигинів-Смоляний

9,0

37

С141838

Баня-Лисовицька-Лисовичі

4,6

38

С141839

Олексичі-Лотатники

4,5

39

С141840

Колодниця-Конюхів

2,8

Разом по районних:

260,5

Всього по Стрийському районі:

315,5

Турківський район

Обласні

1

О141901

Турка-Лопушанка

26,5

2

О141902

Турка-Східниця

27,1

3

О141903

Бориня-Мохнате

30,3

 

 

Разом по обласних:

83,9

Районні

1

С141901

Либохора-Верхнє Висоцьке

10,7

2

С141902

Нижнє Висоцьке-Багнувате

11,9

3

С141903

Нижнє Висоцьке-Карпатське

15,3

4

С141904

Турка-Ільник

13,7

5

С141905

Турка-(Львів-Ужгород)

6,6

6

С141906

Турка-Шум’яч

1,6

7

С141907

Турка-Присліп

5,8

8

С141908

Боберка-Бориня

26,8

9

С141909

Ясениця-Новий Кропивник

12,2

10

С141710

Тур’є-Ісаї

4,4

11

С141911

Сянки-(Львів-Самбір-Ужгород)

1,3

12

С141912

Верхній Турів-Нижнє

7,9

13

С141913

Мала Волосянка-Явора

8,0

14

С141914

(Львів-Ужгород)-Розлуч

1,2

15

С141915

Красне-Мохнате

5,5

16

С141916

Соколики-(Львів-Ужгород)

7,6

17

С141917

(Львів-Ужгород)-Мала Волосянка

1,5

18

С141918

Штуковець-Яблунів

2,3

19

С141919

(Львів-Ужгород)-Явора

1,2

20

С141920

Комарники-Закичера

2,4

21

С141921

Завадівка-Лосинець

1,3

22

С141922

(Турка-Пісочна)-Стоділка

0,6

23

С141923

(Турка-Ільник)-Лосинець

4,0

24

С141924

Ільник-Радич

5,3

25

С141925

Івашківці-(Київ-Чоп)

1,4

26

С141926

Головське-Лімна

1,0

27

С141927

Свидник-Ластівка

2,0

28

С141928

Бережок-Дністнрк-Дубовий

4,0

29

С141929

(Турка-Пісочна)-Заріка

0,6

30

С141930

Ясениця-Ясенка-Стецьова

5,0

31

С141931

Завадівка-Мельничне

4,8

32

С141932

Головське-Зубриця

5,9

33

С141933

Нижній Турів-Соколики- (Львів-Ужгород)

2,5

34

С141934

Верхнє-Яворів

5,7

35

С141935

Біньова-Сянки

3,0

36

С141936

Нижнє Гусине-Верхнє Гусине

7,5

37

С141937

Нижнє Гусине-Кривка

4,4

38

С141938

Міжгір’я-Буковинка

5,2

39

С141939

Нижня Яблунька-Заребро

1,2

40

С141940

Буковинка-Закичера

1,0

41

С141941

Зворець-Буковинка

2,0

42

С141942

Буковинка-Дівче

2,4

43

С141943

Ільник-Ліктів

2,5

44

С141944

Нижня Яблунька-Турка

5,7

45

С141945

(Львів-Ужгород)-Яворів

1,0

Разом по районних:

227,9

Всього по Турківському районі:

311,8

Яворівський район

Обласні

1

О142001

Яворів-Грушів

19,9

2

О140302

Городок-Терновиця

8,7

3

О141003

Мостиська-Краковець

5,5

 

 

Разом по обласних:

34,1

Районні

1

С142001

Немирів-Грині-Середкевичі

20,4

2

С142002

Віжомля-Прилбичі

13,8

3

С142003

Яворів-(Рава-Руська-Судова Вишня)

4,3

4

С142004

(Рава-Руська-Судова Вишня)-Терновиця

6,7

5

С142005

Шкло-Новояворівськ

4,2

6

С142006

Вербляни-Руда-Краковецька

27,0

7

С140307

Городок-Лісна

11,9

8

С142008

Дрогомишль-Свидниця

5,3

9

С142009

Немирів-Добросин

15,8

10

С142010

Старичі-Шкло

4,9

11

С142011

Підлуби-Молошковичі

6,0

12

С142012

Брожки-Мельники

10,4

13

С142013

Черчик-Оселя-Дернаки

16,5

14

С142014

Зарубани-Середкевичі

2,1

15

С142015

Липники-(Воля-Любинська-Бунів)

2,4

16

С142016

Воля-Любинська-Бунів

6,3

17

С142017

Любині-Роси

1,8

18

С142018

Липовець-Дрогомишль

3,5

19

С142019

Колониці-Завадів

6,8

20

С142020

(Яворів-Грушів)-Лісок

1,0

21

С142021

Новини-Старий Яр

3,2

22

С142022

Середина-Вороблячин

1,5

23

С142023

Рішин-(Середина-Вороблячин)

1,3

24

С142024

Воля-Старицька-Старичі

1,4

25

С142025

Сопіт-Вороблячин

7,1

26

С142026

Шкло-Стадники

3,0

27

С142027

(Львів-Краковець)-Роснівка

2,8

28

С142028

Когути-Стені

1,2

29

С142029

(Наконечне-Гостинцеве)-Іваники

2,0

30

С142030

Воля-Руда

1,9

31

С142031

(Вербляни-Руда-Краковецька)-Дацки

2,6

32

С142032

Добростани-Івано-Франкове

12,6

33

С142033

Лозина-Бірки

9,5

34

С142034

Наконечне-Гостинцеве

11,5

35

С142035

Жорниська-Карачинів

5,5

36

С142036

(Львів-Краковець)-Вороців

4,4

37

С142037

Краковець-Передвір’я

6,0

38

С142038

Ставки-Лозина

5,5

39

С142039

Середній Горб-Лозина

2,4

40

С142040

Великі Гори-Буда

2,6

41

С142041

Ясниська-Рокитне

5,2

42

С142042

Лелехівка-Івано-Франкове

4,9

43

С142043

(Львів-Краковець)-Солуки

0,8

44

С142044

Солуки-Паланки

1,4

45

С142045

Добростани-Кертинів

1,9

46

С142046

Ципівки-Новини

2,5

47

С142047

Мельники-Колодки

1,5

48

С142048

Дернаки-(Рава-Руська-Судова Вишня)

1,1

49

С142049

Принада-Середкевичі

1,6

50

С142050

Обхід с.Грушів

3,1

Разом по районних:

283,1

Всього по Яворівському районі:

317,2

Всього по місцевих автодорогах Львівської області:

6514,5

 

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ ГРОШІ

10.12.2017
08.12.2017
07.12.2017