- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Депутат міськради не сплатив місту пайовий внесок

26.12.2013 @ 11:33 в НОВИНИ

Господарський суд Львівської області вирішив стягнути з ТОВ “Преміум Маркет Пак“ на користь Департаменту економічної політики Львівської міської ради майже 230 тис. грн боргу та 15,4 тис. грн пені. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У рішенні [1] вказано, що між Департаментом та “Преміум Маркет Пак” у квітні 2012 року укладено договір про пайову участь, за яким компанія зобов’язалася здійснити відрахування у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста шляхом сплати пайового внеску у сумі майже 230 тис. грн.

Як відомо, замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов’язаний перерахувати до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію гроші до відповідного місцевого бюджету. Величина платежу визначається відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури, з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта. При цьому не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій.

Міськрада надсилала листи до “Преміум Маркет Пак” з вимогою терміново погасити заборгованість, однак не отримала ні відповіді, ні грошей.

Згідно з ЄДР, власниками компанії є Зеновій Будинський та його син Ростислав Будинський, депутат [2] Львівської міськради, член ВО “Батьківщина”.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/12/26/deputat-miskrady-ne-splatyv-mistu-pajovyj-vnesok/

URLs in this post:

[1] рішенні: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/36238776

[2] депутат: http://lvivrada.gov.ua/deputaty/14586-budynskyj-rostyslav-zenovijovych

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.