- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Будівництво гуртожитку за 4 мільйони розіграли між фірмами з одного “кубла”

26.11.2013 @ 10:00 в НОВИНИ

ТОВ “Мегабудмакс” перемогло у відкритих торгах комунального підприємства Львівської облради “Управління капітального будівництва” на першу чергу будівництва гуртожитку Бродівського педагогічного коледжу з реконструкцією блоку обслуговування (надбудова спортивного залу площею 450 кв. м). Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Сума договору 3 млн 900 тис. грн. Роботи планують завершити до кінця грудня 2014 року.

Власниками ТОВ “Мегабудмакс” є Роман Босак і Тарас Горинь. З жовтня 2013 року директором є Олег Петеляк, який відомий також як співвласник ТОВ “Львівський будівельний холдинг”. Раніше директором “Мегабудмаксу” був ще один співвласник “Львівського будівельного холдингу” – Ігор Гринкевич. Обидві фірми зареєстровані на одну адресу у Львові – вулиця Козельницька, 4.

Єдиним конкурентом “Мегабудмаксу” на тендері було ПП “Ренесанс – Стиль”, яке належить Світлані Коростенській та Лілії Тесак. У протоколі розкриття вони вказали свій контакний номер 032-294-85-36.

протокол ренесанм [1]

Цим же номером телефону користується і “Львівський будівельний холдинг” – саме його він вказує контактним у тендерній документації, про що свідчать документи у Віснику держзакупівель.

протокол будхолдинг [2]

Окрім того, у бізнес-довідниках [3] міститься інформація про те, що цим номером також користувалася ТОВ “Будівельна компанія “Верховина”, де раніше співласником також був Ігор Гринкевич.

Ігор Гринкевич відомий у Львові через скандал довкола реставрації Вірменської церкви. БК “Верховина” стала переможцем тендеру на виконання складних реставраційних робіт, не маючи фахівців і не володіючи технологіями. ПП “Ренесанс – Стиль” також відзначалось у скандальній реставрації вірменської церкви – вони були попередниками “Верховини”, проте їх роботу визнали неякісною і усунули від подальшого виконання.

Нагадаймо [4], “Мегабудмакс” також перемогла “Ренесанс — Стиль” у тендері на будівництво дитячого садочку у селі Сілець Львівської області.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/11/26/budivnytstvo-hurtozhytku-za-4-miljony-rozihraly-mizh-firmamy-z-odnoho-kubla/

URLs in this post:

[1] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2013/11/протокол-ренесанм.png

[2] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2013/11/протокол-будхолдинг.png

[3] бізнес-довідниках: http://lviv.glo.ua/stroitelstvo/budivelna-kompaniya-verhovina.html

[4] Нагадаймо: http://lviv.nashigroshi.org/2013/09/12/sadochok-v-siltsi-pobuduje-firma-pid-kerivnytstvom-shahraya-restavratora/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.