- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Шведська компанія ABSOLUT заборонила Львівському лікеро-горілчаному заводу використовувати свою назву

21.11.2013 @ 08:40 в НОВИНИ

абсолют [1]Київський господарський суд заборонив «Львівському лікеро-горілчаному заводу» використовувати назви «Львівський абсолют» та «Absolute Lvov» для продукції заводу. Суд визнав [2], що використання львівським заводом цих назв є таким, що «… вводить в оману стосовно особи, яка виробляє товар».

Державні свідоцтва №133176 та № 133175 на право використання цих знаків, що були зареєстровані Державною службою інтелектуальної власності України 27 грудня 2010 року і належать ЗАТ «Львівський лікеро-горілчаний завод», з листопада 2013 року є недійсними. Натомість назву «ABSOLUT» внесуть у список Добре відомих знаків в Україні, що означатиме неможливість використання її іншими виробниками.

Це вже не перша претензія [3] шведської компанії до Львівського горілчаного заводу. В листопаді 2012 року Антимонопольний комітет України оштрафував підприємство на 100 тис. грн за недобросовісну конкуренцію – використання позначення «ABSOLUT» і дизайну пляшки, який раніше почав використовувати шведський виробник алкоголю компанія  Absolut Company Aktiebolag. Тоді компанії уклали мирову угоду, а львівський завод вилучив продукцію з таким маркуванням.

На сайті [4] заводу, серед представленої продукції, відсутня горілка зі шведською назвою, але виглядає на те, що від шведського дизайну завод ще не готовий відмовитись.

99,4 % акцій ПрАТ «Львівський лікеро-горілчаний завод» належить генеральному директору підприємства Івану Охабському.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/11/21/shvedska-kompaniya-absolut-zaboronyla-lvivskomu-likero-horilchanomu-zavodu-vykorystovuvaty-svoyu-nazvu/

URLs in this post:

[1] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2013/11/абсолют.jpg

[2] визнав: http://reyestr.court.gov.ua/Review/35297241

[3] претензія: http://ua.comments.ua/money/189361-lvivskogo-virobnika-gorilki.html

[4] сайті: http://www.lgz.lviv.net/index.php/produktsiya/gorilki/premium

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.