- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Апеляційний суд не віддав Димінському стадіон «Сокіл» і виявив незаконний демонтаж міського майна

Опублікував editor 20.11.2013 @ 08:45 в НОВИНИ | No Comments

Львівський апеляційний господарський суд Львівської області відхилив [1] скаргу ФК «Львів» і підтвердив право Львівської міської ради, в особі управління комунальної власності  розірвати договір оренди з футбольним клубом в односторонньому порядку. Повідомляється у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як вже повідомляли [2] «Н.Г. Львів» в серпні 2013 року Господарський суд Львівської області дозволив Львівській міській раді розірвати в односторонньому порядку договір оренди нерухомого майна стадіону “Сокіл”, укладений між Управлінням комунальної власності департаменту економічної політики ЛМР та ТОВ “Футбольний клуб “Львів” у 2009 році терміном на 10 років. Передбачалось, що нежитлові приміщення стадіону на вул. Патона, 1, загальною площею 2 108,4 кв. м будуть використовуватися для організації діяльності та проведення навчально-тренувальних зборів і змагань. Проте, ще восени 2012 року працівники міськради під час перевірки побачили, що частина орендованих будівель демонтовано. В інші приміщення був відсутній доступ, бо були зачинені та із зовнішніх ознак тривалий час не використовувалися.

Ці факти підтвердились і під час розгляду апеляційної скарги. Тому суд постановив, що орендар використовує майно не за призначенням чим порушив умови договору найму, відтак орендодавець має право розірвати угоду в односторонньому порядку.

За даними Єдиного державного реєстру власником ФК «Львів» є компанія ”Інвестмент файненшіал менеджмент” (Віргінські острови). Ця компанія також є засновником ТОВ “Західна інформаційна корпорація”, яка володіє сайтом ZIK, що контролюється львівським бізнесменом і почесним президентом ще одного львівського футбольного клубу “Карпати”.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/11/20/apelyatsijnyj-sud-ne-viddav-dyminskomu-stadion-sokil-i-vyyavyv-nezakonnyj-demontazh-miskoho-majna/

URLs in this post:

[1] відхилив: http://reyestr.court.gov.ua/Review/35248303

[2] повідомляли: http://lviv.nashigroshi.org/2013/08/28/sadovyj-vyselyt-futbolnyj-klub-lviv-bo-ti-znesly-kilka-budivel-na-stadioni/

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.