- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Дубневичі з колишнім директором свого підприємства розіграли тендер на чотири мільйони

Опублікував editor 15.11.2013 @ 08:55 в НОВИНИ | No Comments

У селі Підгайчики Самбірського району Львівської області проведуть реконструкцію дитячого садочка за 4,08 млн грн. Роботи виконає ТОВ БРП «Технобуд» до кінця 2015 року, повідомляється у Віснику державних закупівель.

До участі у тендері зголосилось три фірми: ТОВ «Будівельна компанія Комплекс-Про», ТОВ «Енергія -Монтажсервіс» та  ТОВ БРП «Технобуд». Проте, пропозиція першої була відхилене через те, що не відповідала умовам документації конкурсних торгів. Серед двох учасників, що залишились, обрали найдешевшу пропозицію.

Засновником «Технобуду» у 2012 році став Юрій Пастернак – екс-директор ТОВ “Корпорація Колійні ремонтні технології” Ярослава та Богдана Дубневичів. Вони також мають безпосередній стосунок до ТОВ «Енергія -Монтажсервіс», власником якого є дві компанії: ПП “Аркада – Сервіс” та ТОВ НВП “Енергія — Новояворівськ”. Новояворівське підприємство заснувало ще три юридичні особи, але найбільшу частку 92,4% має Агропромислове підприємство «Львівське», власниками якого у рівних долях є брати Дубневичі.

Це вже не перший тендер, який розігрується у такому складі. Як повідомляли [1] «Н.Г. Львів» у вересні 2013 року міська рада Комарного (Городоцький район) замовила будівництво каналізації за 5,9 млн у ТОВ «Енергія – монтаж сервіс», єдиним конкурентом виступила фірма Юрія Пастернака «Технобуд».

 


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/11/15/dubnevychi-z-kolyshnim-dyrektorom-svoho-pidpryjemstva-rozihraly-tender-na-chotyry-miljony/

URLs in this post:

[1] повідомляли: http://lviv.nashigroshi.org/2013/09/24/dubnevychi-pozmahalysya-z-dubnevychamy-i-otrymaly-shestymiljonne-zamovlennya/

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.