- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Приміщення «Украероруху» на Західній Україні прибиратиме міжнародне мультисервісне підприємство

Опублікував editor 18.10.2013 @ 08:35 в НОВИНИ | No Comments

Львівське відділення Державного підприємства «Украерорух» [1] замовило прибирання офісних приміщень і довколишньої території на суму 6 млн 812 тис грн. За ці кошти ТОВ “Імпел Гріффін Груп” виконуватиме роботи до кінця 2014 року для регіональних відділень Західної України. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

«Украерорух» є державним регулюючим органом цивільної авіації, яке здійснює аеронавігаційне обслуговування в повітряному просторі.

Згідно з протоколом розкриття пропозицій, єдиним конкурентом на торгах виступила київська фірма «Керуюча компанія «Служба комунального сервісу». Їх пропозиція була дорожчою на 507 тис. грн.

ТОВ “Імпел Гріффін Груп” – мультисервісне підприємство, одним з основних видів діяльності якого є клінінгові послуги. Засновники фірми Віталій Опанасюк [2], польська компанія “Імпел Клінінг» та В’ячеслав Реуцький з Молдови.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/10/18/prymischennya-ukraeroruhu-na-zahidnij-ukrajini-prybyratyme-mizhnarodne-multyservisne-pidpryjemstvo/

URLs in this post:

[1] «Украерорух»: http://uksatse.ua/index.php?act=Part&CODE=322

[2] Віталій Опанасюк: http://delo.ua/special/opanasjuk-vitalij-149556/?supdated_new=1382024244

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.