- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

“Львівсвітло” передумало купувати авто з круїз-контролем та “протитуманками” для їзди по місту і замовило простішу комплектацію

26.09.2013 @ 08:30 в НОВИНИ

Львівське комунальне підприємство “Львівсвітло” за результатами відкритих торгів замовило чотири автомобілі загалом за 553,2 тис. грн у ПП “Галант Авто” та ДП “Автотрейдінг – Львів”. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Після оголошення торгів у документацію було внесено зміни. Зокрема, спочатку “Львівсвітло” заявило у технічних вимогах наявність в автомобілях круїз-контролю, протитуманних фар, датчиків зовнішньої температури, мультимедійної системи з GPS навігацією та іншого для комфорту. Утім у серпні до технічних вимог внесли зміни, прибравши вищеперелічене оснащення.

У першому лоті, де перемогло ПП “Галант Авто” з пропозицією в 134,7 тис. грн, вказано про закупівлю Renault “Logan” (бензин, 1,6 куб. см) або еквіваленту. На сайті [1] офіційного дилера Renault у Львові, вказано, що Renault “Logan” у комплектації “Authentigue” можна купити за 118,3 тис. грн. Утім в цій комплектації відсутні передні та задні електросклопідіймачі, бортовий комп’ютер, зеркала з обігрівом, колір “металік”, які замовило “Львівсвітло”.

Дочірнє підприємство “Автотрейдінг – Львів” перемогло у другому лоті на постачання трьох вантажопасажирських автомобілів Fiat “Doblo Соmbi” або еквіваленту за 418,5 тис. грн. Кожне авто обійшлося в 139,5 тис. грн. На сайті [2] “Fiat” вказано, що це авто у комплектації “Base” коштує 130,9 тис. грн, однак у ній відсутні клімат-контроль, електродзеркала та колір “металік”, які вимагало “Львівсвітло”.

Автомобілі мають передати “Львівсвітлу” до грудня цього року. За словами голови комітету з конкурсних торгів Надії Дорош, авто використовуватимуть під час технічного обслуговування ліфтів. Як повідомляли [3] “Н.Г. Львів”, у Львові встановлюватимуть систему диспетчеризації, контролю та управління ліфтовим господарством за 9,4 млн грн. 


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/09/26/lvivsvitlo-peredumalo-kupuvaty-avto-z-krujiz-kontrolem-ta-protytumankamy-dlya-jizdy-po-mistu-i-zamovylo-prostishu-komplektatsiyu/

URLs in this post:

[1] сайті: http://www.renault-lviv.com/models/passenger/Logan/information/

[2] сайті: http://fiat-ukraine.com/price/516814820.pdf

[3] повідомляли: http://lviv.nashigroshi.org/2013/09/13/systema-dyspetcheryzatsiji-ta-upravlinnya-liftamy-lvova-koshtuvatyme-ponad-devyat-miljoniv-hryven/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.