- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Система диспетчеризації та управління ліфтами Львова коштуватиме понад дев’ять мільйонів гривень

13.09.2013 @ 09:39 в НОВИНИ

ТОВ “СЕА Електротехніка” встановлюватиме систему диспетчеризації, контролю та управління ліфтовим господарством за 9,4 млн грн. Пропозицію цієї фірми 9 вересня акцептувало львівське комунальне підприємство “Львівсвітло”, повідомляється у Віснику державних закупівель.

Договір мають підписати до 9 жовтня за умови відсутності скарг. У документації торгів вказано, що фірма має закупити 9 апаратно-програмних комплексів диспетчера з програмним забезпеченням на 250 терміналів, один сервер з багатоканальним терміналом GSM/GPRS зв’язку на 2100 ліфтів, інженерний пульт програмування та діагностики, а також 2052 термінали виконавчого пункту з блоком GSM/GPRS зв’язку. У вартість включено витрати на здійснення монтажу та пусконалагоджувальних робіт цього обладнання.

Система повинна забезпечувати безперервний цілодобовий моніторинг стану ліфтового обладнання, дистанційне управління, охорону машинного приміщення ліфта, а також організацію дуплексного двостороннього голосового зв’язку між диспетчерським пунктом та кабіною ліфта або машинним приміщенням.

Роботи планують завершити до вересня 2015 року.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/09/13/systema-dyspetcheryzatsiji-ta-upravlinnya-liftamy-lvova-koshtuvatyme-ponad-devyat-miljoniv-hryven/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.