Система диспетчеризації та управління ліфтами Львова коштуватиме понад дев’ять мільйонів гривень

ТОВ “СЕА Електротехніка” встановлюватиме систему диспетчеризації, контролю та управління ліфтовим господарством за 9,4 млн грн. Пропозицію цієї фірми 9 вересня акцептувало львівське комунальне підприємство “Львівсвітло”, повідомляється у Віснику державних закупівель.

Договір мають підписати до 9 жовтня за умови відсутності скарг. У документації торгів вказано, що фірма має закупити 9 апаратно-програмних комплексів диспетчера з програмним забезпеченням на 250 терміналів, один сервер з багатоканальним терміналом GSM/GPRS зв’язку на 2100 ліфтів, інженерний пульт програмування та діагностики, а також 2052 термінали виконавчого пункту з блоком GSM/GPRS зв’язку. У вартість включено витрати на здійснення монтажу та пусконалагоджувальних робіт цього обладнання.

Система повинна забезпечувати безперервний цілодобовий моніторинг стану ліфтового обладнання, дистанційне управління, охорону машинного приміщення ліфта, а також організацію дуплексного двостороннього голосового зв’язку між диспетчерським пунктом та кабіною ліфта або машинним приміщенням.

Роботи планують завершити до вересня 2015 року.

Підтримати нас

Коментарі