- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Міськрада не платитиме 5 мільйонів донецькій компанії за стадіон “Арена Львів”

03.09.2013 @ 11:54 в НОВИНИ

Львівський апеляційний господарський суд 29 серпня 2013 року скасував рішення суду першої інстанції в частині стягнення 5,4 мн грн з управління капітального будівництва Львівської міської ради на користь ТОВ “Будівельна компанія “Укрстройінвест”. Про це повідомляє Прокуратура Львівської області.

Як повідомляли “Н.Г. Львів”, мова йде про [1]сплату курсових різниць [1], що виникли при купівлі проекту будівництва стадіону «Арена Львів» у австрійської компанії «Альпіне БАУ ГМбХ». Чинний позивач БК «Укрстройінвест» стало правонаступником попереднього позивача ТзОВ «Альткомкиївбуд». Який в свою чергу перейняв боргові зобов’язання львівської мерії у ТзОВ ПБП «Азовінтекс». Саме останнє підприємство і було тим, яке купило проект стадіону у австрійців.

«Азовінтекс» стало кредитором Управління капітального будівництва і купило для міста проект «Арени-Львів». Крім того, згідно з договором укладеним між цим підприємством та Управлінням на виконання проектних робіт та керівництво проектом від 28 березня 2008 року до 5 червня 2009 року, витрати «Азовінтекс» складають у загальній сумі 42 млн 032 тис. грн. З яких мерія сплатила 37 млн 740 тис. грн. 18 травня 2010 року підприємство відступило права вимоги заборгованості ТзОВ «Альткомкиївбуд». А 15 квітня 2013 року «Укрстройінвест» стало правонаступником боргу.

Юристи мерії заявляли, що виставлена сума є дещо завищеною. І оцінка коливань курсу вирахувана неадекватно. Відтак прокуратура оскаржила рішення суду першої інстанції.

Будівельна компанія «Укрстройінвест» компанія з уставним фондом 10 тис. грн, дотична до Фінансово-промислової групи «Альтком». Основними власниками «Альткому» є донецькі бізнесмени Олександр Тисленко та Сергій Павлічев (депутат від Партії регіонів у Донецькій міськраді).


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2013/09/03/miskrada-ne-platytyme-5-miljoniiv-donetskij-kompaniji-za-stadion-arena-lviv/

URLs in this post:

[1] про : http://lviv.nashigroshi.org/2013/06/04/lvivska-meriya-zaplatyt-ponad-5-miljoniv-borhu-donetskij-kompaniji-za-stadion-arena-lviv/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.