НОВИНИ

24.05.2018
23.05.2018
22.05.2018
21.05.2018
18.05.2018
17.05.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Львівська залізниця замовила найдорожчу чистку килимів у франківських та закарпатських регіоналів

12 Липня 2013

За інформацією Вісника державних закупівель Львівська залізниця замовила послуги з хімічного чищення килимових виробів Ужгородської та Івано-Франківської пасажирської вагонної дільниці. У Закарпатській області ці послуги будуть коштувати 203 тис. грн, а в Івано-Франківській – 210 тис. грн. Надаватимуть їх  підприємства «Фірма «Магістраль ЛТД» та «Струмок». Пропозиції цих фірм були найдорожчими, але все рівно перемогли.

Як повідомляли «Н.Г. Львів», у травні цього року Львівська залізниця оголосила переможців тендеру на закупівлю послуг з прання білизни та хімічного чищення килимів. Планувалось провести закупівлі по чотирьом лотам. Проте у травні оприлюднили переможців лише перших двох лотів, з прання білизни. 11 липня 2013 року з’явилось оголошення про переможців у ще двох лотів, уже з чищення килимів. І ними знову стали ТОВ «Фірма «Магістраль» та ТОВ «Струмок».

Але якщо їх пропозиції щодо прання білизни були найдешевшими, то килими вони чистять вдвічі дорожче, ніж інші учасники торгів. Наприклад, ТОВ «Пральний комплекс» пропонувало чистку за 102 та 108 тис. грн, а ТОВ «Альянс Ол» – за 114 та 117 тис. грн. Чому їх пропозиції не перемогли – у Віснику не повідомляється. Всупереч законодавству відсутній протокол відхилення.

ТОВ «Фірма «Магістраль ЛТД» зареєстрована в місті Чоп Закарпатської області. Її засновник Харута Федір Григорович, член Партії регіонів, депутат Закарпатської обласної ради минулого скликання, а сьогодні голова Громадської ради при облдержадміністрації.

ТОВ «Струмок» з міста Надвірна Івано-Франківської області. Засновниками підприємства є Янцюк Мирослав Миколайович та Янцюк Василь Миколайович. Останній також є чинним депутатом від Партії регіонів Надвірнянської районної  ради.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | , ,

 • Читач

  ТОВ «Пральний комплекс» та ТОВ «Альянс Ол» відмовилися укладати договори по виграних ними лотах, тому залізниця була змушена акцептувати пропозиції наступних учасників. Два вказаних товариства брали участь у тендері лише з метою шантажу інших учасників закупівлі і самої залізниці. В результаті штучного оскарження два тендери були скасовані, через що півроку залізниця мала перебої з пранням білизни з пасажирських вагонів. Зрештою на третьому тендері скарги цих двох були відхилені, однак вони виграли лоти по очистці килимів – і одразу стало видно, як вони “хотіли працювати” – відмовилися від укладення договору. Ще для порівняння – за прання білизни ці два товариства хотіли отримати більше Струмка та Магістралі на 1,5 – 2 млн. грн. (порівняйте можливі втрати залізниці з килимками). І скажіть після цього, що ужгородська і франківска фірми, які хоч і належать регіоналам, але працюють на цьому ринку вже понад 20 років, – неправі.
  Тому прохання до шановного засобу масової інформації перевіряти інфрмацію перед публікацією, глибше її вивчати. Зрозуміло, що підходить “будь-яка новина, аби лише з негативом на ПР”, але у даному випадку, слово честі, політичні уподобання власників Струмка і Магістралі взагалі ні при чому. Навіть на 0,01%.

  • zmey

   Читач прав на 100%. Хоть я и не являюсь поклонником ПР, но партийная принадлежность, в данном случае, вообще ни при чем. Кроме того, я знаю , что и Магистраль и Струмок , железная дорога заставила подписать договора на чистку ковровых изделий по цене, с которой на тендер выходили киевские фирмы (пральный комплекс и альянс). А это явно убыточная для этих предприятий сделка.

   Если журналист писавший стать настолько в курсе всех событий, то пусть пишет или все или ничего. Кроме того, пусть этот журналист узнает по какой цене выступали все учасники конкурса за 1 м.кв ковровых изделий и какая цена в любой обычной химчистке.

 • NashiGroshiLviv

  Пане Читач, з огляду на вашу поінформованість, Ви, напевно, маєте відношення до тендерного комітету Львівської залізниці і тому, Ви точно знаєте, що інформація, яку ви оприлюднили анонімно, ніколи не доходить до журналістів — дізнатися такі подробиці можливо виключно з “поінформованих джерел”. Ми ж керуємось суто офіційною інформацією, яку оприлюднюють у Віснику державних закупівель, а інформація, про яку ви говорити залишається невідомою. Тому якщо у вас є цікава інформація, то пишіть нам 🙂
  До: zmey, а от закиди, щодо ціни за чистку 1 кв.м. радше треба направляти тендерному комітету Львівської залізниці, оскільки, згідно чинного законодавства, в тендерній документації вони повинні були завішати ціну за одиницю товару, проте цього не зробили, чим фактично порушили законодавство.

НАШІ ГРОШІ

25.05.2018
24.05.2018
23.05.2018
22.05.2018